Orijinal Backing Track / Channel Track Satın Alabileceğim Bir Site Var Mı?

'Müzik - Genel' forumunda Prestige tarafından 30 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

 1. Selamlar,

  Bahsettiğim gibi orijinal olmak kaydıyla gerek altyapı olarak gerek sadece belirli kanallarını (sadece piyano, sadece synthler gibi) ücretli/ücretsiz siteler aramaktayım. Bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa çok sevinirim. İyi forumlar.
   
  Son düzenleme: 30 Aralık 2014
 2. Bas cover yaparken ben de çok şhtiyaç duyuyorum. Bass backing track bulmak da imkansıza yakın olduğu için bassları komple kısıyprum. O yüzden de bateri pert oluyor. Bir de üstüne sade davul ekliyorum. Ama hazırını bulsan daha kusursuz olur.
   
 3. bir şarkıya ait olan vokal, gitar, davul gibi kanalları ayrı ayrı bulmak mümkün. guitar isolated track, bass isolated track, vocal isolated veya drum isolated olarak aratınca aradığımı buluyorum. bu trackleri artık hangi programı kullanıyorsanız oraya tek tek istediğiniz kanala koyarsınız zaten. benim çözümüm bu şekilde.
   
 4. Sanırım Jammit ile aldığın altyapı ile cover videosu çekersen youtube'da sıkıntı yaşamıyorsun telif hakkı vs gibi. Bir kaç tane full cover gördüm, backingtracki jammit'den alınmış.
   
 5. Tam olarak kullanacağımız alan canlı performanslarda (otel ve barlarda) belli başlı klavye ve bass gitar vokal bateri harici sesler. Mesela sadece moves like jugger'ın ıslık sesini alıp roland spdx'in içine atıp oradan kontrol ederek yeri geldiğinde devreye sokmak gibi.
   
  ilkayusta bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş