Emre Akad

Merhaba herkese..
Bu başlığı açmak istedim çünkü "Bu ara ihtiyacım var sana" adlı şarkım internette bayağı bir yayılmış durumda ve insanların şarkım hakkındaki fikirlerini, sorularını ya da varsa önerilerini bilmek istiyorum. Forumda Emre Aydın başlığında benden bahsedilmiş; onun adını kullanarak şarkıyı yaymam konusunda. Bu yazıyı görmüş olanlar için o başlığa yazdığım cevabı bir de buraya eklemek istedim.

"Arkadaşlar selam.. Emre Aydın'ın adını kullanarak şarkısını internetten yayan birinden bahsetmişsiniz.. Onu size açıklayayım..

Benim adım Emre Akad.. 3 yıl önce "bu ara ihtiyacım var sana" diye bir şarkı yaptım.. Bu şarkımı ailem, arkadaşlarım çok beğendi.. Ben de bir arkadaşımla stüdyoda bu şarkıyı kaydettim ve arkadaşlarıma verdim, sevdikleri için.. 2006'da ise ilk defa şarkımın benden çok uzak insanlarda bile bulunduğunu gördüm.. İşte şimdiyse hemen herkesten duyuyorum.. Açıklamak istediğim şu ki benim şarkımın yayıldığından bile haberim yoktu.. Elden ele geçip bu hale gelmiş.. Haberim olsa şarkının dosya adına ismimi yazardım, böyle bu ara ihtiyacım var sana diye gezinmezdi ortalarda :)

Teşekkürler..
"

İlginize şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar...

Bana ulaşmak isteyenler olursa "[email protected]" adresinden ulaşabilirler...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
download

Bu arada şarkıyı bulmak isteyenler "Google"dan ismiyle araştırabilir ya da "LimeWire"a "ihtiyacım var sana" yazıp çıkan sonuçlarda ki 2.058 KB'lik dosyayı indirebilir...

Teşekkürler...

Artık önüne geçilmez bir hal aldı.. Nerdeyse ben bile inanıcam şarkının Emre Aydın'ın olduğuna.. Kime sorsam şarkıyı biliyor ama beni bilen yok.. :)Herkes ama herkes Emre Aydın'ın sanıyor.. Hadi bakalim hayirlisi..

Demek ki şarkımızı internete koyarken adımızı da yazmamız gerekiyor. Tüm amatör müzisyenlerin kulağına küpe olsun.

Başarılar
MG

"Gel sen ne çektiğimi bir de bana sor" joker..
Hatta sadece adını yazsan yine yeter.. :)
Hemen hemen herkes şarkımı biliyor ama herkes hala Emre Aydın'ın sanıyor.. Şu an işlerimin gidişatı iyi durumda, artık televizyondan düzelticez herhalde..

Kaliteli müzik,Kaliteli insan,kaliteli alt yapı herseyi kanıtlayacakdır.Bence acıklamada yapmıs oldugun ''Emre aydın'' la ilgili yeri sil onun yerine kendi gecmisinden bahset.Sen cıkıp ben emre aydınım diye sarkı yayınlamadın ya sorun yokdur benim için ozaman.Basarılar Emre Akad'a.

ya ben sarkıyı cok sevdim emre aydın seklinde geldi bana ama dinleyince olmadıı anlasılıo, nası gundeme geldiinin önemi yok cidden dinlerken içimde bi yer acıo ve işte bu sozler işte bu söyleyiş diorum demek ki güsel bişiler olmus, başarılar sana ;) .............amen..............

Teşekkürler arkadaşlar güzel sözleriniz için.. Bu yanlışı sürekli heryerde düzeltmeye çalışıyorum.. Zaten Emre Aydın fan sitesinde kendisine ait "Sen Anlarsın" diye bi şarkısının olmadığını belirtmekte..
İnşallah bu yanlışı en kısa zamanda net bi şekilde çözebilirim..
Tekrar Teşekkürler..

Emre AKAD

Tekrar Merhaba..

Turkrock.com üyeleri, bu konuda belirtmis olduğum duruma rağmen, hala "Sen anlarsın" olayını tartışıyorlar.. Aynı forumun içinde bu çelişki nasıl yaşanıyor acaba? Aynı forumda bile bunlar yaşanırken; ben bu yanlışı nasıl düzeltebilirim ki...

Şarkı 3 yıldır noterden tasdiklidir zaten..
Ama şirketlere ulaşmak o kadar kolay olan bi şey değil.. Zaten bu Emre Aydın'la olan karışıklık yüzünden kimse benim farkımda değil.. İnşallah şu yanlış tamamen düzelirse, o zaman bi şeyler olacağı inancındayım..
Teşekkürler..

Bende şarkıyı Emre Aydın'ın şarkısı olarak biliyordum ve dinliyordum. 6. cadde zamanında yada ondan bile önce yazdığı bir şarkıdır herhalde diyordum. Telefonuma bile attım şarkıyı. Bence harika bir şarkı yapmışsın ellerine sağlık. Umarım bunun gibi güzel şarkılar yapmaya devam edersin de millet Emre Aydının şarkılarını senin sanar :) :) :)

Birde hatalıysam pardon ama bu şarkıya biraz fazla saplanıp kalmışsın gibime geldi. Bence birşeyler olması bu yanlışın ortadan kalkmasına değil senin başarını devam ettirmenle beraber gelecektir.

Bence önün açık.. Kolay gelsin...

Ben dinlemedim gerçi,tarzım da değildir Emre Aydın'a benzetiliyorsa muhtemelen,ancak madem çıkış yapabilecğein bir materyal var elinde,daha fazlasını yazmayı düşünsene?Tek şarkıyla birşey yapamazsın farkıdnasındır ki.

bende emre aydına aıt bılıyordum kı bır arkadas sayesınde emre akada aıt oldugunu soyledı kendınısın yakın arkdasıymıs ve bana son halını gonderdı gercekten suer bır parca elıne saglık emre akad

ben de öle biliyodum ama burda öğrendim ve sen anlarsın'ı emre akad daha güzel söylüyor ben emre akadı dinliyorum. ve mümkün olduğunca çok kişiye emre akadın şarkısı olduğunu söylüyorum inanmayanlar çoğunlukta ama inananlar da yakınlarına söylüyor bunu. umarım bu yanlışlık düzelir hakettiğin yere ve sevgiye ulaşırsın. yolun açık olsun!!!

Selam

Arkadaşlar bir takım şeyleri düzelteyim..

*Emre Aydın bu şarkıyı hiç bir zaman söylemedi.. Sadece söylüyor sanıldı..
*Benim 100 kadar daha şarkım var ama onların da etrafta dolaşmasını uygun bulmuyorum çünkü o zaman ilerde bir projem olursa, bir sürprizi kalmaz..

Güzel sözleriniz için teşekkür ederim..

Emre AKAD

Geri