Tolga Can Şişman-enstrumantal

'Grubunu Tanıt!' forumunda cakewalker tarafından 3 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

1. Tolga Can Şişman
    1998'den beri çeşitli gruplarda gitarist ve basist olarak yer aldım. Daha çok rock gitar ve perdesiz üzerine yoğunlaştım. Bu aralar biraz daha jazz ve funk-fusion arası bişeyler yapmaya çalışıyorum.

Youtube kanalımdaki kayıtlar ağırlıklı olarak son 2 yılda kaydettiklerim. Parçalarımın kendi facebook sayfamda beğenilmesi ve dışarıya da açılmam önerisiyle buraya yüklemeye karar verdim :) Çıktım bir yola bakalım, neler olacak ben de merak ediyorum :)

2. Grugum

Grugum

250
    103
    555
    Parça genel olarak blues soslu hard rock tarzında gitti . Zakk Wylde tarzı wahlı tonlar hoşuma gitti. Hani bunun cazı füzyonu derken sonunda azıcık ucundan caz gördüm, sevindim ama sonra hemen bitti ve üzüldüm :) Sondaki ritim değişikliği de çok hoşuma gitti. Bu aralar Yes'e kafayı taktığım için belki de :) "Yes - I See You" eğer dinlemediyseniz tavsiye ederim.

3. Ben özellikle Celestial adlı parçayı hayli beğendim. Sanki ucundan bir lounge havası da yok değil. Güzel çalışmalar olmuş, başarılar dilerim.

cakewalker bunu beğendi.
  4. I see you gibi parçaları çok severim. Yorumlar için teşekkürler :)

Grugum bunu beğendi.
  5. Elinize yüreğinize sağlık, çok başarılı.

cakewalker bunu beğendi.