Hard Rock Youtube Cover Kanalım

'Müzik - Genel' forumunda brkygrkn tarafından 3 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

 1. Değerli forum arkadaşlarım;
  Yıllardır dinlediğim ve beğendiğim şarkıları zamanım oldukça coverlayıp youtubeda paylaşmaya çalışıyorum.Genelde daha az çalınmış şarkıların tablarıyla birlikte paylaşarak çalmak isteyen arkadaşlara da yardımcı olmak istiyorum. Vaktiniz olur göz atarsanız geri dönüş yapıp yorumlarınızı iletirseniz sevinirim. İyi forumlar

  Covers - YouTube

  Berkay Gürkan - YouTube
   
  Ze_uS ve Korgün bunu beğendi.
 2. Gayet güzel :) Umarım en kısa zamanda daha iyi bir amfi ve bir Gibson Lp gitara kavuşursun :) Biraz daha kendini geliştirir , iyi ekipman ile çok daha güzel cover kayıtları ortaya çıkar.
  Devam çalmaya :)
  Not: Benden kat kat daha iyisin :)
   
 3. Pek sevdiğim şarkılar ama izlediğim 4-5 videodan sonra yoğun şekilde vibrato ve bending'e ağırlık vermen gerektiğini düşünüyorum. Sesler korkak geliyor açıkçası. Onun dışında ellerine sağlık, pek kalmadı Hard Rock çalan kimse bu devirde.

  Priest! Priest! Priest!
   
 4. öncelikle geri dönüşleriniz ve uyarılarınız için teşekkür ederim.zaten kanalı açmamın sebebi kendime bi çalışma planı uygulayarak geliştirmeye çalışmak. Dediğiniz konulara ağırlık vereceğim fakat sesin korkak gelmesinin bir sebebi de ekipman eksikliği olduğunu düşünüyorum. Tekrardan teşekkürler
   
 5. Yok, ekipmanla ilgili eksikler daha çok tona yansır, o konuyla ilgili düşüncelerimi belirtmedim zaten. Yine de sanki pc ortamında, kayıt sonrası biraz daha bol midli ve efektli bir ton ayarlayabilirsiniz lead'lerde :) Daha çekici kılar tonu ve ekipmanınız ne olursa olsun seviye atlatır.
   
 6. Eline sağlık gayet iyi olmuş. Görüntü ve ses kayıtlarını nasıl yaptınız
   
 7. Teşekkür ederim. ses ve görüntüyü birlikte kaydedip düzenlemeleri vegas proyla yapıyorum
   

Bu Sayfayı Paylaş