Afterburner'in Yeni Bestesi Çikti

Sevdiğim bir tarz değil ama başarılı buldum parçayı. Her şey düzgün olmuş. Yalnız affınıza sığınarak videoyu yeniden çekin diyeceğim, bence parçaya yakışır kalitede değil. Garip bir video. Nacizane görüşüm, başarılar dilerim.

bence hiç fena değil. video'nun biraz amatör durduğu doğru ama yine de eldeki kısıtlı görüntülerle ve kıstılı olanaklarla bir şekilde kotarılmış. ilk iş için fena değil. video'yu geçelim. vokalin sesini gayet beğendim ben. bir tık daha işlenir üzerine oturulut düşünülür biraz daha üstüne gidilirse çok yerli yerinde duyulacak gibi duruyor. o olmuş bence. parçanın girişi biraz uzun geldi bana nedeni leadlerin hep aynı şekilde kulağıma pek hoş gelmeyen bir tondan takılması. giriş için naçizane önerim ya yarı yarıya kısaltın ya da leadleri orada çokta abartmadan farklı şekillere sokun. bir hareketlilik çeşitlilik olsun o bu tarz bir parça için uzun sayılabilecek girişte. bir de leadleri biraz daha dolgunlaştırın ton olarak derim. ben solodan pek anlamam ama solo ile ilgili de bir yorum yapayım bu kadar konuşmuşken. solo tonunu beğendim çok az daha dolgunlaşabilir ama bence ok. solo bu şekilde de hoş böyle de kalabilir. güzel, temiz çalınmış fakat sanki biraz daha tadı olmalı gibi biraz daha düşünülmeli üstüne biraz daha cayır cayır gelmeli solo bu tarz bir şarkıda ve biraz daha yaratıcı melodili ve hareketli olmalı diye düşünüyorum.

ne çok konuştum. siz beni boşverin tabi. iş gelecek gördüğüm bir iş olduğu için bu kadar yazdım galiba. hoşuma gitti. tavsiyelerimi öyle boş konuşan dede misali de algılasanız hiç gocunmam ama bir şekilde yararım dokunursa çok sevinirim. yolunuz açık olsun. inada, çalışmaya devam :)

Müzikal yapıda ağırlıklı olarak Avenged Sevenfold şablon alınmış diye düşünüyorum. Başlangıç için hiç de fena duyulmuyor. Enstrümanlar başarılı icra edilmiş, vokal gayet oturaklı. Kayıt temiz ve kaliteli. Görebildiğim kadarıyla kadro da oldukça genç. Haliyle ilk cümlemdeki öykünme durumunu yadırgamıyorum. Su yolunu bulur misali İleride kendi çizgisini tutturabilecek bir grup dinlediğimi hissettim.

Yalnız 2 önemli not;

1- Bu klibi derhal yok edin. En basitinden bir lyric video hazırlayın mutlaka video da olsun diyorsanız.

2- Grup adını tekrar masaya yatırın. Hazır başlardayken çok daha yaratıcı bir fikir türetebilirsiniz.

Başarılar dilerim.

Müzikal yapıda ağırlıklı olarak Avenged Sevenfold şablon alınmış diye düşünüyorum. Başlangıç için hiç de fena duyulmuyor. Enstrümanlar başarılı icra edilmiş, vokal gayet oturaklı. Kayıt temiz ve kaliteli. Görebildiğim kadarıyla kadro da oldukça genç. Haliyle ilk cümlemdeki öykünme durumunu yadırgamıyorum. Su yolunu bulur misali İleride kendi çizgisini tutturabilecek bir grup dinlediğimi hissettim.

Yalnız 2 önemli not;

1- Bu klibi derhal yok edin. En basitinden bir lyric video hazırlayın mutlaka video da olsun diyorsanız.

2- Grup adını tekrar masaya yatırın. Hazır başlardayken çok daha yaratıcı bir fikir türetebilirsiniz.

Başarılar dilerim.

1. madde konusunda katılmıyor değilim aslında ama evet bu kadar emek bir illüstrasyonlu lyric video'ya harcansa daha iyi olur. daha prof. durur o kesin. örnek veriyorum aşağıda;

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Hepinize guzel dusunceleriniz icin, zaman ayirip yorumlarinizi yazdiginiz icin cok tesekkur ederiz arkadaslar. Sag olun var olun :)

Geri