Asla Satmam Dediğiniz Ekipmanlar

Emin de değilim :D Öyle kalmış aklımda, bir amacım yok yanlış anlaşılmasın :D

Benim liste çok kendi halinde aslında. Elimden de öyle çook sayıda ekipman geçmedi tabi.

Jackson Pc-3: İlk elime aldığımda 'budur' demiştim, hem tonal açıdan hem rahatlık açısından. Bilmiyorum değeri ne kadar olur ama benim gözümde çok çok yüksek, fazlasıyla karakteristik bir sesi olduğunu düşünüyorum diğer gitarlarımla kıyaslayınca.
Ms Pozitron Gt-2 Twin
: Çok uygun bir fiyata aldığım halde nasıl oluyorsa en tarzıma uygun drive bundan geliyor, yani JCM 800'üm olsa yine satmam tabi o ayrı. Niye satayım ya bedavaya almışım, hadi kardeşim hadi.
Add+ Blues Driver: Yine on numara bir pedal, kırılmış lamba tonunu öyle güzel veriyor ki, güzel clean üzerine açınca demeyin keyfime.

Her ne olursa olsun bu listeye Tubeman'i dahil edemiyorum, çok çok seviyorum ama bir yandan da zaten çok uygun fiyatlı bir şey değil, yakınlarda lambasını değiştireceğim ama ileride satabilirim gibi düşünüyorum.

benim audioengine a2 hi-fi hoparlörlerim var pek kullanmıyorum ama satmayı pek düşünmüyorum. Ara sıra aklıma geliyor ama yok diyorum, kıyamıyorum satmaya.

Asla satmam dediğim bir ekipmanım yok hepsi geldi geçti. Sahip olamadığım tek gitar John Petrucci Signature musicman :((((( 2009 yılında almak için para biriktirdim uzun uğraşlarla. Sonra bi tomar parayı gitara vermeye kıyamadım gittim araba peşinatı yaptım araba aldım arkadaş.

Ben de siz yazınca düşündüm. Tüm pedallarımı ve ekipmanlarımı zorunda kaldıkça satabilirim, ama herhalde hiç bir şekilde satmayacağım tek pedal/ekipman Boss CS-2 dir, her ne kadar piyasada bulunabilir olsa da.
Ben de tüm ekipmanlarımı satabilirim. Hatta dara düşmeyi geç alıcısı çıksa hemen satarım. Çünkü hepsini az param olduğu için düşük model almak zorunda kalmıştım. Üst modele geçmek için fırsat olur.

zannedersem asla satmam dediğim iki tane ekipmanım var sadece.
İlki bana yettiğini gördüğüm için uğruna tüm gitarlarımı elden çıkarttığım baja telem. Neden satmam çünkü gitara başladığımda beni evden kovan dedemin yıllar geçtikten sonra hediye ettiği bir alet. Belki tekrar boyatırım ileride ama başkası çalamaz.
İkincisi ise Fulltone OCD. Muhtemelen ne tarz çalarsam çalayım cuk diye oturtabileceğimden ve şu an setupımda sağ kalmayı başarabilmiş en eski pedal olduğu için. Jübile yaptırtmayacağım gibi duruyor.

zannedersem asla satmam dediğim iki tane ekipmanım var sadece.
İlki bana yettiğini gördüğüm için uğruna tüm gitarlarımı elden çıkarttığım baja telem. Neden satmam çünkü gitara başladığımda beni evden kovan dedemin yıllar geçtikten sonra hediye ettiği bir alet. Belki tekrar boyatırım ileride ama başkası çalamaz.
İkincisi ise Fulltone OCD. Muhtemelen ne tarz çalarsam çalayım cuk diye oturtabileceğimden ve şu an setupımda sağ kalmayı başarabilmiş en eski pedal olduğu için. Jübile yaptırtmayacağım gibi duruyor.

Bir gün benim de Ocd'm olacak mı? Zeki Müren de bizi görecek mi?

25 yıl önce Unkapanı' dan aldığım ilk göz ağrım, klasik gitar görünümlü portakal sandığımı (ki sapı gövdeden ayrılmış durumda :) )
20 yıl önce Zuhal' den aldığım Washburn Mercury (HSS) gitarımı
ESP Eclipse II gitarımı
ENGL Ironball ve ENGL 2x12 Pro amfi ve kabinimi
@antbalci tarafından yapılan pedal board umu
asla satmam...

aslında satmam dediğim bir ekipman yok - ama çok çok zorda kalsam satarım dediğim bir Jackson ke2 ve Jackson rr pro var - bunlardan ke2 çaldığım gitarlar içinde en iyi tonlara sahip gitar - rr pro ise ergonomisiyle - çalım rahatlığıyla en iyisi - bir de nişanlımın aldığı sx strat var o da manevi değeriyle her zaman elimde olacak umuyorum :)

Geri