Hayalimdeki Gruba Basscı Bulamadım Önerisi Olan :)

Yahu yorumsuz yazdım ama bir an gözümün önüne sahnedeki halleri geldi; gözümde yaş, karnımda ağrı, oğlum bana anlamsızca bakıyor bir yandan. Ooooy çatlıycam. :D

Son düzenleme:
billy sheean 2 dakkada kalkın gidin der burdan bunlara :D
Gerçi aslında o da doğru :D O listeden en çok David Ellefson uyar bunlara. Bu kadar yardıran iki gitaristin yanına görev adamı bascı lazım arkayı sağlam tutacak. :D

Yannız o değil de biraz biliyosam eğer ikinci gün Zakk Wylde, Kerry King'e dalıp ağzını yüzünü kırar "Bi godoş godoş konuşma lan!" diye. :D

Hocam bi aklımdan grup kurayım. Bende 2 tane bas gitarist olur yalnız :D
Vokal seçmedim vokal konusu çok tartışmaya açık.

Dave Mustaine ritim gitar (iyi yazıyor tercihlerde baya önde olmasını sağladı :D)
Marty Friedman Solo gitar
Dave Lombardo Davullar
David Ellefson Ritim bas
Cliff Burton Lead bas olur. Aslında 1990 Megadeth'e Cliff ve Dave takviyesi olmuş :D Yalnız cliff yaşasaydı ve böye grup kurulsaydı dünya uçardı be

Hocam bi aklımdan grup kurayım. Bende 2 tane bas gitarist olur yalnız :D
Vokal seçmedim vokal konusu çok tartışmaya açık.

Dave Mustaine ritim gitar (iyi yazıyor tercihlerde baya önde olmasını sağladı :D)
Marty Friedman Solo gitar
Dave Lombardo Davullar
David Ellefson Ritim bas
Cliff Burton Lead bas olur. Aslında 1990 Megadeth'e Cliff ve Dave takviyesi olmuş :D Yalnız cliff yaşasaydı ve böye grup kurulsaydı dünya uçardı be
Lead bass olayi cok guzel olabilirmiş tam Cliff'lik durum :) Ah yaşayaydı en sevdigim basscidir kendisi. Dist. Bass sololari atardi simdi.

Geri