Metaltrap

'Grubunu Tanıt!' forumunda nihilist tarafından 9 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

1. utqyy ve gurkanisevic bunu beğendi.
  2. Bir an Metal Rap olarak anladım, aman allahim didim :)
    Nacizane tavsiyem içeriği biraz daha zanginleştirmeniz. Bir gün yine bu tür forumlarda "aranan kan bulundu! Metal Trap" diye başlık olarak görelim :)
    Başarılar dilerim, gölünüzden geçen yerlerde olmanızı da dilerim :) Yolunuz açık olsun.

3. Sağolun yakında umarım daha zengin bir içerikle ortaya çıkacağız.

4. Mart sonunda, Ankara`nın 4 metal grubu Thrashed Out konserlerinde aynı sahneyi paylaşacak.

Ankara`nın çıkarmış olduğu thrash gruplarından Edgeflame, Metaltrap, VATHEK ve Metal Terror, 29 Mart`ta Noxus Bar`da konser verecek. Konsere giriş ücreti 15 TL.
    Metal müziğe gönül vermiş genç yaşlı herkesi güzel zaman geçirmeye davet ediyoruz. Her türden zevke hitap edecek zengin ve kaliteli müzik sunacağımızdan şüpheniz olmasın. Her biri tarzında gerçekten samimi ve candan gönülden bu işe sahip çıkan gruplarımız sizi bekliyor!!!

gurkanisevic ve yakko bunu beğendi.
  5. başarılar. vokal dave mustaine e benziyor yoksa kulaklarım mı aldatıyor beni? olumlu manada bir eleştiriydi bu yanlış anlamayın megadeth i herkes çalar ama iş söylemeye gelince vokaller sırıtır hep sizin coverınız da ise vokal iyi geldi kulağıma.

nihilist bunu beğendi.
  6. Başarılar...treşe can kurban :D

nihilist bunu beğendi.
  7. Çok teşekkür ederim vokalist benim :D Çok sağolun Ankara' da iseniz muhakkak bekleriz. Çok iyi bir iş olacak umarım.

8. Çok teşekkürler umarım Taşmektep' le beraber de Ankara' da bir konser yaparız. :D Bu konuda görüşelim bence 5 grup oluruz böyle büyürüz gideriz :)

gurkanisevic bunu beğendi.
  9. Ankara'da çok konser ayarlamaya çalıştık ama mekan zorluğu olduğu için sonuç alamamıştık tabiki gelmek isteriz :D o kadar araştırdım bu mekana hiç denk gelmemiştim :D

nihilist bunu beğendi.
  10. Ben gruplarla konuşurum eğer yakın zaman bu iyi olursa mekanla konuşup 1 tane daha ayaralamaya çalışırız o zaman bakarız duruma.;)

11. Valla biz her yola geliriz :D

nihilist bunu beğendi.
  12. tamamdır şu konser işi bitsin hemen olaya eğiliyorum hacı :D

13. Vaaay metalcilere bak. Pis metalciler. Dayanışmacılar sizi. :)) Hayırlı olsun izlemeye geliriz

14. Bekleriz :D

Bu Sayfayı Paylaş