Gitarı Bilgisayara Bağlamak

'Elektro Gitar ve İcra' forumunda basss tarafından 9 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

 1. Benim bilgisayarım bozuk ve elimde bir notebook var.2009 yılında almıştım kotu bir bilgisayar.Acaba buna gitarı bağlasam nasıl olur çok iyi efektler beklemem ama en azından amfi alana kadar idare eder mi?
   
 2. Line in girişinden gitarı direk bağlayıp Asio4all kullanarak modelleme programlarını kullananlar var. Ancak bu şekilde hem ses kalitesi düşük olur hem de sinyalde gecikmeler olabilir(bir ihtimal). Ses kartı kullanarak gayet tatmin edici sonuçlar alınabilir. En ucuz çözümü ise bir adet rock smith usb kablosu edinerek gitarı bağlayıp modelleme programlarını kullanmak.
   
  Kutay_ bunu beğendi.
 3. Ses kartın yoksa gecikmeli duyarsın sesi müzik kavramından soğursun hiç tavsiye etmem orta karar uygun bi ses kartı al ondan sonra program indir güzel de kolonların varsa cayır cayır çal.
   
 4. 2009 da üretilmiş bilgisayar tüm ses kayıt programlarını kaldırır. gecikme olur, olmaması için asio4all driverı kurduğunuz zaman gecikme ortadan kalkar veya çok aza iner. sana tavsiyem, ses kartı şimdilik alamıyorsan orta halli bir kulaklık alman. ucuz ses sistemlerinden çok daha iyidir.
   
 5. 2009 da uretildi ama notebook sonuçta
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş