Mydukkandan Nasıl Alışveriş Yapılır?

internetten alımsatım işlerinden hiç anlamam ancak alacağım gitar modelini koca eskişehirde bulamadım ben de mydukkandan alacağım nasıl oluyor ayrıntılarıyla anlatır mısınız?

sitede üyelik açıyorsunuz, kredi kartı numaranızı ekliyorsunuz. Ya da havale de yapabilirsiniz, havale fiyatında birazcık daha indirim yapıyorlar. Belli bir parayı geçen alışverişlerde kargo ücretsiz hiç gitar almadım ama muhtemelen gitarda ücretsizdir. ürünü seçip sepete atıyorsunuz daha sonra onaylıyorsunuz nasıl ödemek istediğinizi soruyor, kredi kartı veya havale. Onu seçiyorsunuz kredi kartında taksit seçeneklerini seçiyorsunuz sonra ödemeyi yapıyorsunuz. Kargoyu seçiyorsunuz. Size her aşamada mail atarak bilgilendiriyor (ürün temin aşamasında, temin edildi, fatura hazırlandı, kargoya teslim edilecek, teslim edildi vs. şeklinde). Sonra kapınıza kadar geliyor. Alışveriş yaptıkça indirim kazanılıyor küçük küçük. Şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım çok ilgililer ve hızlılar. Penalarımı dahi oradan sipariş ederim.

Kolay yani, sistemi adım adım işleyişi gösteren basit bir arayüzü var.

İyi oluyor ya Mydukkan, İstanbul'da Bahçelievler'de oturmama rağmen mydukkan'dan tel, ıvız zıvır siparişi veriyorum 1 gün sonra kargo elimde. Bahçelievler-Taksim arasındaki trafik çilesini çekmeden(şahsi araba yoksa) işimi hallediyorum. Oh mis :D

aynen ben de :D adamlardan en son sadece 3 tane pena için sipariş vermiştim. Hiç bir yerde DAVA bulamamıştım denemek için... Yazık günah adamlara :v

Geri