Inlay

iyi günler arkadaşlar. geçen gün forumda gezerken gördüm bu olayı şimdi ben gitarımın sapına istesem güzel bir desen uygulayabilir miyim ? bizim buralardaki reklamcılar vs. yapar mı bilgisi olan paylaşabilir mi ?

ben istiyorum modifiyeyi ve bir şeylerle uğraşmayı severim. ama korktuğum şey bir reklamcıdan istediğim deseni aldım ve uyguladım. daha sonra teller ve parmakların baskısıyla bu desenin aşınma ihtimali nedir ?

ben istiyorum modifiyeyi ve bir şeylerle uğraşmayı severim. ama korktuğum şey bir reklamcıdan istediğim deseni aldım ve uyguladım. daha sonra teller ve parmakların baskısıyla bu desenin aşınma ihtimali nedir ?
Uygulayabilirsin hocam. Gerçi ben hoşlanmıyorum ama yine de uygulamak istiyorum dersen reklamcıdan ziyade bu siteye göz atmanı tavsiye ederim:
Solomusic Ankara Gitar Klasik Akustik Elektro Bas Amfiler Yedek Parçalar Aksesuarlar Satış Mağazası
Reklamcının sana sunduğu sticker'ın kalitesi yetersiz olabilir.

Sanırım ibanez jem'deki gibi bir şey istiyorsun. Görüntü olarak hoş olabilir hocam ama dediğim gibi kaliteli malzeme kullanmaya dikkat etmen gerekli.