Enterprise (Heavy-Thrash) Ankara

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda soloist tarafından 9 Eylül 2006 tarihinde açılan konu

1. Gitar:Uğur
    Gitar:Ozan
    Vokâl:Levent
    Bass:Onur
    Davul:Can
    Ankara'lı Heavy grubu faaliyetlerini hızla Kasatura ve Ground Zero ile sürdürmektedir...
    If Performance Hall'da verdiğimiz ikinci konserimizde bizi izleyen herkese teşekkür ederiz...

2. Eyvallah beyler birlikte çok eğlendik bugün süper konserdi valla artık önümüzdeki konserlere bakıcaz :twisted:

3. Başarılar diliyorum.Coşturcaz inşallah bu sezon hep beraber.Konserde süperdi çok beğendim.Hepinizi seviyom demmliler sizi

4. EYVALLAH gawatarlar,bugün harikaydı gerçekten =) giüfffffffffffffff...

5. Bugünkü Playlist şöyleydi :p;
    Fade to Black
    Symphony of Destruction
    Unforgiven
    Holy Wars
    Hangar 18
    Hail and Kill
    Painkiller

6. Ankh sahnede

Painkiller,soloya girerken...

7. :lol: :lol: :lol: :lol: o nasıl bi resim lan :lol: .Levent çok seksi çıkmışın şahsen bittim ben :lol:

8. Gökyüzünden melek iniyor sanki :D :D

9. Tövbe haşa ne Meleği gawat :D...
    Sorma olm :D,Hakan'ı görünce dayanamadım :D,dalyan gibi çocuk,atladım üstüne bodoslama :D:D:D...

10. Giuff saç yumağına dönmüşüm!
    Hakanı çıplak görüp te atlamamak mümkün deil tabi...
    Lööö

11. Lam atladıktan sonra bi baktım Salih'te orda,öpiim dedim Hakan'ı kucaklamış tavana fırlatıyodu oda :D:D...

12. :D:D:D
    Salihtir bişe diyemem ona önüne geleni kucaklayıp götürüyo demmbar

13. Salih pogoyu başlatınca sahnede en son Hakan'ı ayaklarımın dibinde yatarken gördüm :D:D:D:D,zaten her halt devrildi 1 anda :D:D:D...

14. muhauhuehuahe olm hakan atladı kucama atlayınca bende hoplattım biraz. kafası bi ara tavana deymiş heralde ama önemli bişeyi olmadıını anlayınca devam ettim bi 5 dk kucağımda kaldı biraz ağırdı ama olsun herşeye rağmen hakan çok güzel LOL

15. :D:D:D:D
    Şöyle bi seni de fırlatsaydı güzelinden tavana kadar

16. :D:D:D:D:D:D:D:D,Hakan'ın o suratını asla unutamicam,sahne zemininden suratıma bakıyor ve gülmekle ağlamak arası kalmıştı :D...

17. dua etsin yerdeyken görmedim yoksa bilirsiniz ne yapacağımı :lol:

18. kardeşler bütün gruplar konserde cok iidi nasipse dier konserlerde öyle olur işallah

19. İNŞALLAH Can :)...

Bu Sayfayı Paylaş