Enterprise (Heavy-Thrash) Ankara

Onursal sen olmasan böyle olmazdı kardeşim emin ol,saol...
Hakan zaten senin yüzünden bi gün sahnede kalpten gitcem aq,en sonunda üstüme atliip yicen beni :D lööööööö...

Arkadaşlar şimdiden sölüorum çilekeş konserinize gelemiorum acayip bi şekilde şifayı kaptım ölüorum galiba benden bu kadarmış benim için yol bitti inşallah sizin yolunuz açık olur :cry:

Duyuru...
Arkadaşlar Enterprise (Eski Ankh) grubu ile Sniff Organizasyon arasında yapılan anlaşma sonucu grubun Konser, organizasyon vs. işleri ile artık Sniff Organizasyon ilgilenmektedir. Amatör grupları (kendi çapımızda) aynı çatı altında toplmak amaçlı başlattığımız bu projeye katılan Enterprise 'ın konser ve organizasyon işleri için;
[email protected] 'la iletişim kurabilirsiniz...

Saygılar...

Not: Bu proje menajerlik değildir.Menajer başvuruları önemle dikkate alınacaktır.Bu proje grup bir menajer ile anlaşana kadar geçerlidir.

Bilgi ve eleştirileriniz için:
[email protected]

2 tane atmışım :D :D :D Gitmedi sandım bidaha yazdım 2 olmuş prdn arkadaşlar forum kirliliği..Hoş buda öyle ama açıklayayım dedim ksra bakmayın :S :( :)

Yarınki sıralama henüz belli değil,çadırın sahne arkası kısmı aşırı yağmurdan patladı ama konsere engel değil...
Şarkılar;
Symphony of Destruction
Hail and Kill
Aces High
Judas Rising
Painkiller
Beste...
Zamana göre ekleme ya da çıkarma yapılabilir...

Geri