Gitara Sticker

'Elektro Gitarlar' forumunda darkabisi tarafından 13 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

1. Gitarima sticker yapmak istiyorum yapabilcegim bi yer yada yapan bi site varmi

2. Kendin bile yapabilirsin o kadar siteyle falan uğraşma bence. Telefon jelatini takabilen abiler bile yapabilir. (bkz: Turkcell, Avea bayileri :) )

3. nasil peki ?

4. İstediğin şekli kaliteli bir biçimde -bilgisayarına indir veya kendin tasarla sana kalmış- flash disk/cd ye at götür, sticker halinde bastırıp uygula gitarına. Her yerde de yaptırma tabi, kaliteli bir baskıcı veya reklamcı varsa oralar iş görür, aksi takdirde çok memnun kalacağını zannetmiyorum.

5. Az da olsa boyayı kaldırma riski var. Ben olsam hiç bulaşmam.

6. üzerinde uzun süre sticker kalmış bir gitarımın (fender sunburst) stickerını sökünce altında bildiğin gölge gibi koyu bir renk kalmıştı. sanki gitarın rengi komple açılmış stickerın altı koyu kalmış.

7. O kağıdın adı sanırım Türkiye'de sulu çıkartma kağıdı (a4 büyüklüğü 20 tlydi heralde) diye geçiyo çok iyi bir Yazıcıdan yüksek dpi da çıkartman lazım sonrası basit zaten nette satılan hazır decallerde böyle yapılıyor stickerdan orijinal duruyor :)

8. tee

tee

109
    61
    206
    Müzik marketlerde gitarlar için stickerlar satılıyor.ben de kullanıyorum.10 tl gibi bir fiyatı var.gayet memnunum

9. darkabisi bunu beğendi.
  10. sağol güzelmiş attığın site

11. Potans için bi stiker gordum bu sitede ama sanırım stokta yok, olsa iyiymis.

12. Hangi model olduğunu söylerseniz yardımcı olabilirim.

13. Knob-Rose 2 parça/set (WS) ya da Knob – Spider (WS) olabilir hocam. Çok itici olmadıktan sonra knoba yapıstırılan herhangi bir sticker olabilir hoam. Hosuma gitti.

14. İkiside var stoklarda, kusura bakmayın geç gördüm mesajı hangisini istediğinizi söylerseniz satış linkini göndereyim web siteler üzerinden daha çabuk ulaşabilirsiniz bu arada.

15. İstemeniz halinde bir dahaki siparişe ekletebilirim şu anda 1 paket yola çıktı çünkü. Stoğumuzdaki modeller gitaraksesuar.com'da Ön sipariş ile ilgili bilgilerde mevcut.

16. jimi hendrix stickeri arıyorum ben de..

17. Sorun değil hocam konu rose 2 nin linkini gönderirseniz sevinirim. Hatta mumkunse spikeri de gönderebilirsiniz. İkisini de alabilirim.

Bu Sayfayı Paylaş