my headphones

• Konu Sahibi Konu Sahibi
yorumun için teşekkürler usDAbass...
anima'nın yeri her zaman ayrıdır! =)

ancak başka bu projeyle de son zamanlarda fazlasıyla deşarj olmaktayım.sanırım yakında "my headphones" 'un canlı performans haberleriyle de bu sayfada olacağız.

sevgiler...

sanırım bugün bir problem yaşanıyor myspace 'de...

yakında bir web adresimiz olacak...
ordan da dinlenenilebilecek ; "my headphones".

sevgiler

neyse biraz daha beklememiz gerekiyor anlaşılan :(
güzel ve değişik birşeyler olacağına hiç şüphem yok ama çok merak ettim gerçekten..
bir de sorum olacak, bu proje amatör olarak mı kalacak (deşarj olabilmek için ;) ) yoksa albüm yapmak gibi bir niyetiniz var mı?
("my headphones" björk´ün bir şarkısı mıydı, ben mi yanlış hatırlıyorum?)

evet. my headphones bir björk şarkısı...beni hep çok etkilemiştir...
"my headphones
they saved my life
your tape
it lulled me to sleep
to sleep, to sleep"

biz müziğimizi yapacağız,belki birgün kaydedip yayınlayabiliriz ,şimdilik neler olur bilmiyorum?

bu arada sayfa artık açılıyor...dinleyebilirsiniz...

sevgiler

şarkının sözlerini okuyunca hatırladım, benim de çok huzurlu hissetmemi sağlamıştır..
sayfa açıldı ve dinledim şarkılarınızı, "gidip dinlenmeliyim" ve özellikle "mi minörüm" çok güzel şarkılar.. devamının gelmesini diliyorum...

Selamlar :)

Şarkıları dinledim.
Özellikle "Mi minörüm" hoşuma gitti. Gerçi şarkı Fa majör (?) sanırım ama bir bildiğiniz vardır mutlaka ;)

Diğerleri mod olarak biraz "ağır" geldi bana.
Aynı şeyi Portishead veya Tricky filan dinlerken de bazen hissederim.
Deneysel anlamda başarılı bir çizgisi var elbette çalışmalarınızın.

Başarılar dilerim :)
MG

"my headphones" ile ilgili fikirlerinizi "anima" sayfasına değil de bu sayfaya beklerim arkadaşlar...
ilginize teşekkürler...

parçaları yeni dinlemeye fırsatım oldu ve direk yorum yazayım dedim...
gerçektende çok güzel çalışmalar ve ciddi anlamda bu tarzda öncü olabilecek çalışmalar...
başarılar dilerim..:)

(ters dönmüş böceğim sanki...bir zehrin sıkılmasıyla :) :) )

evet işte bizim tam da buna ihtiyacımız vardı. bu tarz müziğe özgünlüğe eğlneceye. birbirini taklitten öteye gidemeyen gruplar arasından sıyrılıp bizi gerçekten çok mesut ettiniz. hem anima hem my headphones için geçerli bu söylediklerim. e başarılarınızn devamını dileriz ne diyelim. bize de cdlerinizi eskitmek düşüyo =)

Geri