Bir Telecaster Sevdim :)

'Elektro Gitarlar' forumunda mustain007 tarafından 15 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

1. Rengi çok guzelmiş gercekten ama sap cilası neden kötü gibi? belki fotoğraftan öyledir ama headstock'un arkasındaki cila rezalet gorunuyor.

2. Gitarın gövde boyası da fabrikada atılan boyalar gibi değil, pütürlü/dalgalı gibi. Relic olduğundan desem alakası yok. İlginç.

3. Seri no ve ya faturasına ulaşman lazım artık neyin ne olduğu bilinmez bir dönemdeyiz sahte Fender, Gibson (Her ne kadar buralarda inan olmasa da) ortalıkta cirit atmakta. Sahte demem şu: Zartzurt marka gitara Logo çakıyorlar bildiğin seri nolu vs. anlamayan insanları bildiğin dolandırıyorlar.

4. seninki netten resmini gördüğün kıza aşık olmak onun için yurtdışına gitmeyi istemek gibi olmuş be kardeş :)

wolkN bunu beğendi.
  5. Teleyi değil de yalanını seveyim gibi olmuş. " this guitar is all original " yaw hehe.

EMM bunu beğendi.
  6. gitmişken bi tele alıyım diyorum açıkçası satıcının %100 rate ini de görünce gerçektir diye düşünüyorum şimdi beğendimde ne yalan söyliyim denemeye onca yolu bile giderim :D

7. gönül bu işte :)

8. Gövde direk kaporta boyası. Relic işini bilmyen yapmasın aga ya da yapacaksa satmasın. rezil etmiş gitarı

nihilist ve sade_78 bunu beğendi.
  9. seri no dan kontrol ettim Your guitar was made at the
    Corona Plant (Fender), USA
    in the Year(s): 1999 - 2000 gerçekten amerikanmış e aldım gitti o zaman :D

10. Seri nosu tuttuğu zaman kesin orjinal olmaz bir gitar haberin olsun, başka bir seri noyu kopyalayıp yapıştırmış olabilirler, gitar bana da orjinal givi geldi ama boyası ve cilası orjinal değil bence.

11. o boya pul pul dökülür, selülozik cila sanki saptaki de. alırsan boyayı kazıtman şart

12. Filmi yapılır bunun :D
    Fender aşkı :D
    Ayrıca knobları sevmedim siyah olsa on numara 5 yıldız :D

13. boyası ve cilasının orjinal olmadığı açık olmadı cilayı yenilerim fiyatı baya uygun geldi bana

14. Abi mi dedi ?

inhumanform bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş