Pink Tones

'Yabancı Rock Grupları & Sanatçıları' forumunda nihilist tarafından 17 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

 1. Evet dostlar, İspanyol bir oluşum ama nefes kesici bence sizlerle de paylaşmak istedim bence adlarına bir başlık açılmasını hakediyorlar.

   
 2. Tribute grubu sanırım. Live In Pompeii havası da sezdiriyor :)
   
  metaltrrocker ve nihilist bunu beğendi.
 3. Öyleymiş adamlar sürekli konserler veriyolar görünene göre. Keşke burada da bu gibi şeyler yapılsa kanlı canlı izlesek.
   
 4. Gruplar barlardan çıkamıyorlar ki. Adamlara güzel, büyük konserler haram, yasak sanki.
   
  nihilist bunu beğendi.
 5. Bilmiyorum bence Erkin Koray zamanında Nazilli' de köy meydanında konser vermiş adam yani bu iş bence rahat batmaması gereken davranışlar istiyor gibi. Kalkıp gidilecek, çalınacak ama cesaret lazım, dahası sadece bu işe kafa yormak lazım ama bizim ülkede zor
   
 6. İşe o açıdan bakarsak, 70'ler toplumu bazı açılardan daha gelişmiş bir hoşgörüye sahip imiş sanki. Erkin'i, Moğollar'ı, Barış'ı, Cem'i Anadolu'yu gezerlermiş omuzlarda saçlarla. Organizatörler de daha açık fikirli idiler belki. Kısıtlı imkanlara rağmen müzik adına çok güzel işler yapılmış, albümler, kırkbeşlikler basılmış.
   
  nihilist bunu beğendi.
 7. Evet oradan da bakarsak haklısınız çünkü bu Pink Tones o dönemin müziğini yansıtıyor ve dahası yaşatıyor ama işte şu an kaç grup var hakkıyla Cem Karaca, Moğollar, Barış Manço ve Erkin Koray' ın 70ler dönem müziğini yansıtan? Ve işi bu büyük konserlere dönüştürebilen? Keşke olsa yapabilsem ben yapsam ama malesef tek kalıyor insan böyle konularda her zaman.
   
 8. İnsanlar ikibin başlarını bile unutuyorlar, koskoca Gigastar Ajdar unutuldu, gitti. Yetmişler ne imiş :)
   
  nihilist bunu beğendi.
 9. Evet ya ülkemiz değerlere sahip çıkmıyor malesef, saksı yerine koyuyorlar hatta sanatçılarımızı :D
   
  hackeiommi bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş