Dip Musichall Amatör Grup Konserleri

Ankara Dip Musichall'de herkes konser verebilir.Amatör gruplara destek sayılabilecek bir fırsat.Sende göster kendini. Dip Musichall haftanın 2 gününü " Amatör Gruplara " ayırdı ve 18 yaş gibi sınırlar yok sadece amatör gruplara yönelik bir çalışma. Giriş ücretlerini düşük tutmaya çalışarak sınırları daha da azatlmaya çalışacak mekan. Bu projeye katılımın hiç bir sınırı yok herkes kendini gösterebilir.Grubunuzla bir sahnede daha çalmış o tecrübeyide yaşamış olucaksınız.
Katılımları bekliyoruz...
Belirlenen konser günleri: Cumartesi ve Pazar Günleri

Konser'e çıkmak istersen;
Mail&Msn: [email protected] 'a başvur ;)
Dip Musichall:Mithatpaşa Caddesi No: 62/B Kızılay
Saygılarımla...

Not: Dip Musichall artık herkese açık herkes kendi organizasyonunu partisini doğum gününü vs. herşeyini Dip Musichall de organize edebilir.Mail yoluyla ulaşıp ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
drumscat demiş ki:
Amatör gruplara genelde barın boş olduğun gün ya da saatler verilir ama direk 2 günün ayrılması hoş olmuş.

Yok bu sefer farklı :) Ctesi veya cuma günlerden biri sanırım Amatör gruplar için en ideal gün..

jokermg demiş ki:
Başarılar Barker kardeş.

Eyvallah abi sağolasın...

Arkadaşlar ilk 1 saat için güzel başvurular geldi :)konser girişleri kesin olmamakla birlikte 5 Ytl ve altındaki fiyatlardan olucak ilginize...

Güzel şeyler çıkacağını umuyorum bu organizasyonlardan..
Amatör gruplar için gerek ilk sahne heyecanını atmak, gerek tecrübe açısından yararlı olacak..

LiMoN demiş ki:
hadi bakalım kolay gelsin.... fotoğraf çekerejk size destek olayım o zaman :)

Sevgiler...

Çok sevinirim :) Beklerim her zaman... Görüşmek üzere...

Arkadaşlar 1. Günümüz belli oldu Cumartesi günleri bütün gün bize ait...
Konserler büyük ihtimalle 23 Eylülde başlayacak...
Başvurularınızı bekliyoruz...

Saygılar...

__Noorion__ demiş ki:
Dip konser vermek için güzel bi mekan. Fakat davulu bi ele almak lazım.. Geçen alalım dedik arkadaşlada sonra bişi falan olur allah muhafaza bıraktık :D

Bu hafta içinde önümüzdeki haftaya kadar tüm eksikleri gidereceğiz ışıklandırmada da bi sorun var hepsini halletmiş olacağız inşallah bakalım..Yapalım ve görelim... ;)

Saygılar...
Başvurularınızı bekliyoruz...Başvuru için son gün felan hiç birşey yok herzaman başvurup konsere çıkabilirsiniz...

Çıkan amatör gruplar da para almayacaklar galiba. Daha sahneye çıkmaya aslında hazır olmayan, arkadaşlarına eşe dosta bakın biz çalıyoz deme havasında olan grupları buluyorsunuz. Sonra para mara da vermeden arkadaş grubu üstünden satıyorsunuz biraları, havadan gelen giriş paralarını bile saymıyorum. Eğer önceki postumda sorduğum soruya bir cevap verseydiniz hakkınızda ve organizasyonunuz hakkında iyi düşünürdüm. Fakat bana cevap vermediğinize göre millet uyanmasın havasında birşeyler yapıyorsunuz. Sanmayın ki aslında sadece sizin organizasyona sitem ediyorum. Bu tür organizasyonları düzenleyen tüm organizasyonlaradır sitemim. E kolay gelsin, bakalım daha nereye kadar devam edecek bu grup sömürme işi...

Mus-e-ician demiş ki:
Daha sahneye çıkmaya aslında hazır olmayan, arkadaşlarına eşe dosta bakın biz çalıyoz deme havasında olan grupları buluyorsunuz.
...
E kolay gelsin, bakalım daha nereye kadar devam edecek bu grup sömürme işi...
gruplar beste ile uğraşmak yerine cover konserler vermeye hatta bu kavırları kaydetmeye devam ettikçe, ve işin iyi kötü yanına hiç bakmadan eş dost arkadaş grubu "heyoo heyoo süpersiniz" diye bağırmaya devam ettikçe, forumlarda sayfalar dolusu bıdıbıdı ile gündemde kalma rahatsızlığı devam ettikçe ve müzik ile uzaktan yakından alakası olmayan sermayedarlar birilerini "yarıştırmaya" devam ettikçe bu vb. şeyler de tam gaz devam eder.
bu şekilde kim ne kazanır kim ne kaybeder bi tartmak gerek cidden

bu işlerde ne zaman giriş ücretleri kalkar o zaman "destek" anlamında bir şeylerden söz edebiliriz.

Zira canım amatör insanları dinlemek istediğinde bile giriş ücretlerini gördüğümde hemen vazgeçiyorum.

Mus-e-ician demiş ki:
Çıkan amatör gruplar da para almayacaklar galiba. Daha sahneye çıkmaya aslında hazır olmayan, arkadaşlarına eşe dosta bakın biz çalıyoz deme havasında olan grupları buluyorsunuz. Sonra para mara da vermeden arkadaş grubu üstünden satıyorsunuz biraları, havadan gelen giriş paralarını bile saymıyorum. Eğer önceki postumda sorduğum soruya bir cevap verseydiniz hakkınızda ve organizasyonunuz hakkında iyi düşünürdüm. Fakat bana cevap vermediğinize göre millet uyanmasın havasında birşeyler yapıyorsunuz. Sanmayın ki aslında sadece sizin organizasyona sitem ediyorum. Bu tür organizasyonları düzenleyen tüm organizasyonlaradır sitemim. E kolay gelsin, bakalım daha nereye kadar devam edecek bu grup sömürme işi...

Selamlar kusura bakma diğer mesajını kaçırmışım... 18 yaş üstü programlarda satılacak 18 yaş altı mecburen satılamayacak ki satılmasından da yana değiliz...

Öncelikle bira paraları fln bir organizasyonu alakadar etmez o barın kazancıdır.Mekanlada sadece iş konusunda bağlantım var.Ayrıca giriş ücretleri 5ytl nin hepsi organizasyona gidiyor sanıyosanız yanılıyorsunuz.Mekan sahibi o günleri babasının hayrına vermiyor.

Ayrıca bende az çok müzisyenlik yaptığım için bi grubun masraflarını fln gösterdiği emekleri biliyorum bu yüzden elimden geldiğince insanların emeklerinin karşılığını bi şekilde vermeye çalışıyorum.Grup sömürme fln olayı da yok rica ederim...

Gelip bi kaç konseri takip etmeni isterim umarım fkirlerin değişir..Nese saygı duyuyorum tabi haklı olabilirsin...

Saygılar...

maevar demiş ki:
bu işlerde ne zaman giriş ücretleri kalkar o zaman "destek" anlamında bir şeylerden söz edebiliriz.Zira canım amatör insanları dinlemek istediğinde bile giriş ücretlerini gördüğümde hemen vazgeçiyorum.

Haklısın katılıyorum ama gönül ücretsiz olmasını ister elimden geldiğince onu yapmaya çalışıyorum fakat mekan sahibi olmadığım için sadece kiralıyabiliyorum takdirin üzere ve mekan sahibinede belli bir ücret vermek zorunda olduğum için giriş ücreti koymam gerekiyor...
Umarım yanlış anlaşılmamışımdır...

Saygılar...

Geri