Namm 2015 Paylaşımlar Başlığı

Kesinlikle özellikler çok iyi olmuş. True bypass moduna, el ile potun range ini ayarlamaya son. Bu Dunlop un mini pedallarının albenisi var bir de bambaşka. Tek sorun bu kadar küçük pedalı rahat şekilde kullanabilir miyiz ? videodaki gibi kullanırsak (youtube yorumlarına da yazmışlar) üzerindeki pedala çarpar olmaz. Ayak ucuyla da kullanabilir miyiz acaba ?

HAYDAAAAAAAA ! Jim Dunlop Cry Baby Mini

Mükemmel birşey olmuş ya bir tane istiyorum :D

Tek beklentim Jackson'ın şöyle yeni birkaç pro serisine yakışır model King V çıkarmasıydı ama bi haber yok sanırım anca gitsin renk renk soloist ve dinky üretsinler. 3 4 yıl oldu hala stokları olmayan kvxmg ve iki renk kvmg

Düzenleme*
Şöyle ufakta bir haber paylaşayım belki ilgilenen vardır Jacksonla
NAMM 2015: Jackson releases upgraded Pro and X Series guitars | NAMM 2015: Jackson releases upgraded Pro and X Series guitars | Guitar News | MusicRadar
Maple tuşeli modelleri ilgimi çekmedi değil..

Dave Murray Strat, standard üretim bir US modelde Original Floyd Rose koymaya sonunda ikna olmuşlar, ne güzel...

Dave_Murray.jpg

60s Strat Special Edition, bundaki matching headstock da pek güzel olmuş Surf Green, Daphne Blue gibi pek makbul iki renkte çıkartmışlar:
60s_Strat.jpg

Son düzenleme:
Bence en bomba yenilik ise bu Diamond ve Soldano işbirliğinden çıkmış amfi @hackeiommi için gelsin bu yenilik lakin kendisi SLO maslahatgüzarı (Soldano Türkiye'de resmen satılsa Büyükelçi olurdun ya şimdilik diplomatik teamüller bunu gerektiriyor). Kendisi SLO'nun bir türevi. Soldano ürün gamında SLO'nun pohunun üstüne poh olmayacağı için Diamond olarak lanse edilmiş. 327 Chevrolet'in efsane "small block" V8 motorlarından birinin hacmi (327 cubic inches, 5,354 cc ediyor siz small block yazdığına bakmayın, bizde 2000cc üstü büyük motordur :)).

diamond-soldano-crop-630-80.jpg

Fender yavaştan musicman baslara özenmeye başlamış, hayırlısı.
Squier Dimension Bass, fender markalı olanı da var.
Squier-Deluxe-Dimension-Bass-V_3.jpg

Telecilere özel Fender Telecaster Bass :D
B76-r4KIYAI1xQ6.jpg:large

Suhr da içinde ekipman görüntüsü barındırmayan bir sevgi pıtırcığı video yollamış. Pirzolaya çevrilmeden hemen önce bir kuzuya onu ne kadar sevdiğini söylemek kabilinden...

Bu arada Suhr'un yeni amfisi Blues severler için pek güzel. Çalan adam da aynı bizim @Grundar'ın kafadan stiller zevkler böyle mi benzer, kim bilir belki seneye de o yapar ürün videosunu, yakışır...

Son düzenleme:
Tek beklentim Jackson'ın şöyle yeni birkaç pro serisine yakışır model King V çıkarmasıydı ama bi haber yok sanırım anca gitsin renk renk soloist ve dinky üretsinler. 3 4 yıl oldu hala stokları olmayan kvxmg ve iki renk kvmg

Düzenleme*
Şöyle ufakta bir haber paylaşayım belki ilgilenen vardır Jacksonla
NAMM 2015: Jackson releases upgraded Pro and X Series guitars | NAMM 2015: Jackson releases upgraded Pro and X Series guitars | Guitar News | MusicRadar

Maple fretboard lu modelleri enfesmiş gerçekten charvel socal wishlistimde bir numaraydı ama bu jacksonlar çok kafamı karıştırır :) ...king V modelleri 2 yıl önce çıkmıştı stok durumunu bilmiyorum ama ben önceki yıl zuhalden almıştım...KVMGQ pro beyaz V görmüştüm en son...

Bence en bomba yenilik ise bu Diamond ve Soldano işbirliğinden çıkmış amfi @hackeiommi için gelsin bu yenilik lakin kendisi SLO maslahatgüzarı (Soldano Türkiye'de resmen satılsa Büyükelçi olurdun ya şimdilik diplomatik teamüller bunu gerektiriyor). Kendisi SLO'nun bir türevi. Soldano ürün gamında SLO'nun pohunun üstüne poh olmayacağı için Diamond olarak lanse edilmiş. 327 Chevrolet'in efsane "small block" V8 motorlarından birinin hacmi (327 cubic inches, 5,354 cc ediyor siz small block yazdığına bakmayın, bizde 2000cc üstü büyük motordur :)).

diamond-soldano-crop-630-80.jpg

Biz kim SLO maslahatgüzarlığı kim agam? Torpilsizlikten master yapamamış adama yedirirler mi öyle işleri :D
EL34 güç katına eyvallah, ama loop yine rack üniteler için yapılmamıştır uymarım. "Bir kanal full kliin" diyor abimiz ama, ben full kliin Soldano görmedim hiç. Umarım Mike'ın tersine denk gelmemişlerdir :D

Dave Murray Strat, standard üretim bir US modelde Original Floyd Rose koymaya sonunda ikna olmuşlar, ne güzel...

45562 eklentisini görüntüle

60s Strat Special Edition, bundaki matching headstock da pek güzel olmuş Surf Green, Daphne Blue gibi pek makbul iki renkte çıkartmışlar:
45563 eklentisini görüntüle

Yuh be Murray Strat da mı 21 perde?!?! Beh be Fender!!!!

Biz kim SLO maslahatgüzarlığı kim agam? Torpilsizlikten master yapamamış adama yedirirler mi öyle işleri :D
EL34 güç katına eyvallah, ama loop yine rack üniteler için yapılmamıştır uymarım. "Bir kanal full kliin" diyor abimiz ama, ben full kliin Soldano görmedim hiç. Umarım Mike'ın tersine denk gelmemişlerdir :D

Dimek alsan acimadan caktiracaksin 22. yi hele zalim hele...Adamlar seneler sonra Floyd koymus nazara getireceksin kopruleri tumden sabitleyecekler bre kafir...

kliin kanala gelince afedersin bndeki amfininki de b.k gibi daha kibar nasil ifade ederim dedim de edemedim...Soldano`ya gelmiyor temiz sesler ama temiz overdrive onlarin isi...

Dimek alsan acimadan caktiracaksin 22. yi hele zalim hele...Adamlar seneler sonra Floyd koymus nazara getireceksin kopruleri tumden sabitleyecekler bre kafir...

Onu alıp perde çaktırana dek adam gibi bir SG alır, Adrian Smith sololarına kastırırım :D

kliin kanala gelince afedersin bndeki amfininki de b.k gibi daha kibar nasil ifade ederim dedim de edemedim...Soldano`ya gelmiyor temiz sesler ama temiz overdrive onlarin isi...

Yok be abi, Decatone'un clean tarafı gayet zarifti ve güzeldi bence. Ama adamlar yok, hakikaten kastırmıyorlar clean kanal olayına. İlle de o kanala iki tane gain stage verip crunch ediyorlar o kanalı. Sonra uğraş ki gitardan sesi kısıp tastamam clean ton alasın :)

Geri