Namm 2015 Paylaşımlar Başlığı

Xotic wah, bu gercekten guzel ve kullanisli isvicre cakisi kabilinden bir wah pedali...Bilhassa drivelar ve arkasindan gelen delay ve modulasyon efektleri ile olan munasebeti pek guzel, PlutonMusic getirmis bile... Ne cok kucuk ne cok buyuk' kabaca crybaby den %20 daha kucuk. ABD fiyati 265 + VAT (kdv), Turkiye fiyati ise kdv dahil 339 dolar.

Pluton Music

Xotic wah, bu gercekten guzel ve kullanisli isvicre cakisi kabilinden bir wah pedali...Bilhassa drivelar ve arkasindan gelen delay ve modulasyon efektleri ile olan munasebeti pek guzel, PlutonMusic getirmis bile... Ne cok kucuk ne cok buyuk' kabaca crybaby den %20 daha kucuk. ABD fiyati 265 + VAT (kdv), Turkiye fiyati ise kdv dahil 339 dolar.

Pluton Music

Bu ürünü görmemiştim gerçekten güzel duruyor. Şuan soundunu dinleyemiyorum mobilde olmamdan dolayı ama meraklar içerisindeyim

8 telliyi cifter cifter oktav telleri takarak 24 telli yapmislar. Ve size resimle bas basa birakiyorum calan abinin biyiklari mi gitar mi daha fantastik ona da siz karar verin:

upload_2015-2-20_8-7-56.png

Dosyalar

• upload_2015-2-20_8-5-17.png
    upload_2015-2-20_8-5-17.png
    192 KB · Gösterim: 181
8 telliyi cifter cifter oktav telleri takarak 24 telli yapmislar. Ve size resimle bas basa birakiyorum calan abinin biyiklari mi gitar mi daha fantastik ona da siz karar verin:

47552 eklentisini görüntüle
Abbov. Birde 1 bass gitar, 2 elektro gitar teli sanırım teller burgulardan tahmin ettiğim kadarıyla. Abi bunun tel değişirme masrafını bir düşünün :nailbiting::nailbiting:

Dolar 2.5 lira iken zaten bu bizim memlekete gelmez icimiz rahat...Bendeniz sahsen 5 ve 4 telli gitar ustunde calisiyorum: gitar gibi baslardan bas gibi gitarlara dogru bir yolculuga cikmanin vakti geldi...

Son düzenleme:
Geri