Joe barden manyetikler...

Merhaba herkese uzun ugraşlar sonucu stratıma gitarıma joe barden modifiyesi yaptım çok mesudum :) fakat neck pozisyonunda karakterine hala alışamadım bu manyetiği bu pozisyonda kullanan arkadaşlar var mı acaba hangi ekipmanla nasıl sonuçlar alıyorlar ?Seramik manyetik oldugundan karakteri oldukça kuvvetli ve parlak...

zuhalde asım can gündüzün gitarında warmış biraz çaldım harika manyetikler disturtionda emgyi solda sıfır bıraktı :D şimdiden hyrlı olsun. tanımıyordum manyetiki cawernosum aydınlattı saolsun :D hocam kaça we nerden aldın hocam söylersen çok sevininrim:)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben de asım abinin eski ögrencisiyim ilk kez onda görmüştüm ve çalmıştım geçen sene aldım nerden aldığımı söyleyemicem maalesef ama iki tane aldım tanesi 100 $ dı :D

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayır yanlış anlama siz de gidip alırsınız diye korkmuyorum :) sadece elden aldım gibi bişey oldu zaten iki tane vardı adamın elinde ikisini de aldım.Ama dediğim gibi neckte bana biraz sert kaçtı manyetik..Teşekkürler bu arada sen de sevdiğine kavuşursun inşallah :p

Geri