YouTube

Siteye erişimin mahkeme kararıyla engellenmesi komik bir durum. Bir videoyaya kızıp siteye sansür uygulamak, cezayı bize kesmek oluyor :) Proxy kullanarak yine girersin, tümden engellemek mümkün değil elbette ama videoyu kaldırtamadık o zaman biz de siteye girişi engelleriz mantığı saçma.

Yunanlı biri bir video koydu diye ceza Türklere kesiliyor hem de bizim tarafımızdan :)

aysu_ demiş ki:
Karar geri alınacakmış sanırım. Upload edeni bulmak için Amerika'dan yardım istenmiş. Bunları okuyunca utanıyorum.
Kendimiz beceremiyorsak bulmayı, yardım istememiz çok doğal. Bunda utanılacak ne var ki :?: Yabancı milletler hiç mi Türk polisinden yardım istemiyor? :LOL:

Sevgiler...

silent_guitar demiş ki:
aysu_ demiş ki:
Karar geri alınacakmış sanırım. Upload edeni bulmak için Amerika'dan yardım istenmiş. Bunları okuyunca utanıyorum.
Kendimiz beceremiyorsak bulmayı, yardım istememiz çok doğal. Bunda utanılacak ne var ki :?: Yabancı milletler hiç mi Türk polisinden yardım istemiyor? :LOL:

Sevgiler...

Yapmayın, nasıl beceremezler... Olayda adı geçen 2 ülke; Türkiye ve Yunanistan. Amerika da nerden çıktı?!

aysu_ demiş ki:
silent_guitar demiş ki:
aysu_ demiş ki:

Sevgiler...

Yapmayın, nasıl beceremezler... Olayda adı geçen 2 ülke; Türkiye ve Yunanistan. Amerika da nerden çıktı?!
Açıklaması zor değil, beceremiyorlarsa beceremiyorlardır. Kimseye de niye beceremediklerine ve kimden yardım alacaklarına dair de hesap verecek değiller. Ayrıca sana www.youtube.com adresinin sunucularının Amerika'da olduğunu söylersem, belki neden Amerika'dan yardım alındığını anlarsın. ;) Yardım dediysek, illa ki, askeri ya da polis gücü babında değil elbette. Erişim anlamında. :LOL:

Sevgiler...

Geri