Dark Abyss (Melodik Death Metal) - İzmir

iCe demiş ki:
Ahaha sen o başbakana güvenirsen daha çok ağlarsın :) Neyse bakalım dinleyince beğenirsen gerisi boş :p
Efendim beğenmemek diye bir ihtimal var mıdır acaba?
Hadi bakalım bir dinleyebileyim de hayırlısıyla gerisi önemli değil ;)
Meraktan ölüyorum ya kedileri geçtim valla :p

Kediiii kediiiii Black Cat diye parça yapıcam ben yıllardır hayalim :) Ama istediğim kadar etkileyici bi parça yapamadım henüz o yüzden o ismi koymadım :) Albüm için şöyle iç ürpertici enstrümental bişi yapiyim Black Cat koyiiim ismini de ehehe

Eyvallah LOby hep dursun inşallah onlar playlistinde :)
odious sözlerin ne anlattığını da anlayabildin mi? :p

Ellerine sağlık umut :twisted:
Benim anlamadığım bi konu var ama arkadaşlar dikkatinizi çekti mi bilmem. Tüm mesajlar olumlu gözüküyo ama oylamada şu an itibariyle %32 bok gibi %29 eh işte var. Neden kötü eleştirileri olanlar da yazmıyo düşünceleri acaba? Yani kıllık olsun diye basanlar varsa kınıyorum :) Ama dinleyip beğenmediyseniz yazın lütfen her türlü eleştiriye açığız :twisted:

iCe demiş ki:
Ya 120 tane dağıttım bitti. Ama ben de bittim ölüyorum yorgunluktan :) Bir de kaç kişi geldi bize yok mu diye trip attılar kahretsin :p
Ya yollarım ama para kalmadı be kardeş:)
Zaten sitedeki parçalardan başka sadece intro outro var kısa.. onları da eklerin siteye olur biter boşver kapağı falan yok zaten CD'nin. Albüm çıkınca alırsın sonbaharı bekle :p
paran yoksa ödemeli kargo var :D ben öderim nasılsa %30 yurtiçi kargo indirimim var :)

iCe demiş ki:
Ellerine sağlık umut :twisted:
Benim anlamadığım bi konu var ama arkadaşlar dikkatinizi çekti mi bilmem. Tüm mesajlar olumlu gözüküyo ama oylamada şu an itibariyle %32 bok gibi %29 eh işte var. Neden kötü eleştirileri olanlar da yazmıyo düşünceleri acaba? Yani kıllık olsun diye basanlar varsa kınıyorum :) Ama dinleyip beğenmediyseniz yazın lütfen her türlü eleştiriye açığız :twisted:

Baba salla ya. Belliki rastgele oyluyolar. Sen keyfine bak ben tanıdıklardan kime dinletsem bunlar türk olamaz falan diyo canavar gibi canavar tam gaz devam. Albümü sabırsızlıkla bekliyoruz...

Alper ayrıldı kendi grupları var artık onlar da bomba gibi geliyor Disecret sanırım grubun ismi:)
Önemli değil Loby canın sağolsun :twisted:
Groovecan ismim Ayberk harf marf saymana gerek yok tanışıyoruzdur hehehe mesaj at konuşalım.
Umut sallamıyorum zaten de kötü yorumu olan da yazdın istiyorum öyle basıp kaçmasın ;)

TheCeLL ya napıcaksın nette dinlediğin parçaların CD'sini anlamadım ki? :) İlle istiyosan ödemeli yolliyim yani de gereği yok ki...

Tamam TheCeLL sakin ol yahu sinirlenme ;)
Adresini özel mesaj olarak yolla bana adını soyadını telefon numaranı yaz yurtiçi kargoya ödemeli vereyim. Tamam mı? :twistes:
Ama kapak olayını halledebilir miyim bilmiyorum printerın kartuşu yok :p

Geri