Dark Abyss (Melodik Death Metal) - İzmir

Oooo Nosferatu_ kimleri görüyorum :twisted:
Arkadaşlar haberiniz olsun Nosferatu_ yani Hakan, Dark Abyss'in gitaristidir. Sokakta görürseniz üstünü başını parçalayın...

iCe demiş ki:
Ya Haziran bitiyo hala çalışmaya başlayamadık :(

:cry: etmeyin ya bende sizi bekliyorum albümleri çıksada dinlesek diye :? amma tembelmişsiniz ya olmuyo ki böyle ;) şaka bi yana hakkaten merak ediyorum sizin yeni materyalleri. bu kadar sessizlikte bişey patlar dedim ama nerde 8)

Ya Hakan'ın sınavları bitse başlıycaz işte haber bekliyorum ooofff zaten derdim başımdan aşkın bari müzik işine ağırlık verelim ya biraz kafam dağılsın...

Site tekrar açılmıştır. Açılmasa da farketmezdi gerçi. Bu gidişle albüm malbüm çıkmaz. Geldik Temmuz'un ortasına tık yok daha... Sınavlarını ....iyim Hakan!

hadi be baba, hadi ya... beklemekten iflahımız kesildi. hani albüm ? madem albüm yok yeni kayıt nerede ? yapmayın ya bünye istiyo arada eski parçaları ezberledik artık ;)

Ya sen de haklısın ama valla benim suçum yok ya :)
Bana kalsa çoktan çıkmıştı albüm ama yardım eden yok!

Müjde müjde size Dark Abyss'ten müjde size:
Dark Abyss Promo 2004'te yer alan intro ve outroyu da Dark Abyss Official Website'a yükledim. Kısa da olsa dileyenler aa bu neymiş böyle diyerek göz atabilirler. Albüm ile ilgili gelişmeler ise: albüm mü, o da ne? düzeyinde. Tüm sevenlerimize duyurulur.

Geri