Dark Abyss (Melodik Death Metal) - İzmir

bu arada Raven'ın o ortadaki canlandırma-vari seslenişler çok güsel! dediğine göre bazıları o kısmı anlamayıp, başarısız vokal gözüyle bakıyormuş! oysa orada tiyatroya çalan bir sesleniş yaratmışsın... çok güsel gerçekten!
müziğe de ara flan verme, sonra insan pişman oluyor... iyi şeyler olacak bence, hoşçakal...

2005 içinde çıkartmayan ne olsun? eheheh
Solo gitarist bulamazsam solosuz çıkartacam, baterist bulamazsam drum machine yazacam, gitarları da ben çalacam vokali de yapacam ulaaaaan! Ama bu sene çıkartacam bu EP'yi içimde kalmasın diye ehaeh

Dark Abyss ciddi bir toparlanma surecine girdi....

Grubun yeni bass gitaristi benim ve ayberkle ciddi bir şekilde lead gitarist bulma hazırlıklarına girdik çok yakında yeni albumuzle karsınızda olacagız...
Doğuş

Pazar günü ilk stüdyo olacak uzun süreden sonra.
Hayırlısıyla bir de kapak yapacak adam bulduk mu bir kaç ay sonra albüm raflarda yerini alır :)

Dark Abbys i severek dinliyorum. Sözler de sağlam müzik te... Ancak bildiğim kadarıyla kayıtta drum machine var(bunu daha önce konuşmuştuk). Kayıt nasıl oldu? Hangi programı hangi samplerları kullanıyorsun çok merak ediyorum.

Desperation ve Raven'ın kayıtları maddi zorluklardan biraz aceleye gelmiş olsa da stüdyoda kaydedildi. Diğer kısa çerezler de benim eğlecelik ev kayıtlarım :)

ayberk ,
çıkarın artık şu albümü adamı deli etmeyin
senin evde dandik kayıtlarından,stüdyoda kaydettiginiz son parçalarına kadar hepsini dinledim,ve artık albüm istediğime karar verdim.Albüm istiyoruz ulan artık! zaten günlerdir uyuyamadım adam gibi okul yüzünden.ben çalayım isterseniz gitarları,albüm için bi bestede hediye ediyim hatta,bide para takıyım sana,bas gitaristede cumhuriyet altını yeterki çıkarın :( alcam ayağımın altına...
bu arada baya sevmiş dinleyenler,
tebrik ederim tekrar DOSTUM!
ehehehehe çok gaz bitirdim bee....

Ben şahsen liradan 6 sıfır atılması gibi daha evrensel konuları tercih ediyorum şarkı sözlerinde. Ama sana da saygı duyarım yani yeri gelince.

hmm...vokal oldukça başarılı,gitarlar yerli yerinde...yani yaptığınız tarzın hakkını veriyorsunuz ki ben pek bu tarzdan hazzetmem...
yanlız işinize karışmak gibi olmasın ama sadece bir dinleyici olarak söylüyorum ki orjinal birşeyler katmalısınız daha geniş bir kitleye ulaşmak için.neler olması gerektiğini de siz daha iyi bilirsiniz...

başarılar...

ortaparmaklarda bende olduumdan kayırdım biraz ama şimdi ortaparmakların bi tarihi var.1920 yılında kuruldu ortaparmaklar.o günün zor şartları altında yapmaya çabaladı müziğini...

Geri