Woyzeck Masali, Behzat C. Uyarlamasi/yonetimi Ile Rock Muzikal, Ankara

Efendim dun gece Ruhi Bey`de muzik dinlemeye gittim. Ruhi Bey, on tarafinda fasil calinan balikci, arkasi progressive rock tavernasi bir garip Ankara mekani, sadece Ankara`nin var edebilecegi bir mekan. @antbalci abiye nispet olsun diye yine-yeni-yeniden' hem de hafta arasi, hem de gecenin bir yarisi! Camel-Lady Fantasy dinlemezden az once yeni bir bilgiyle mucehhez oldum. Erdal Besikcioglu nam-i Diger Behzat C., Woyzeck Masali diye bir rock muzikali (yine Woyzeck adli bir oyundan uyarlamis) yonetiyormus. Ve yine bir Ankara efsanesi olan Suleyman Bagcioglu abi ki ekibi ile az evvel bahsi gecen Camel parcasi gibi repertuara almasi dot isteyen nice sarkiyi hemen her hafta rutin olarak calan abimizdir, muzikleri ustlenmis.

MyBilet™ Woyzeck Masalı

p.s. @Grundar da bana arada soruyor neden Ankara vs. diye. Baska yasanacak yer kaldi mi yahu? @yakko`nun studyo isletmecisi/fahri muzik abisi, senin arkadas ++/dost, @bluesman`in gitar senseisi' benim de telefonunun sarji surekli bitik bir mecnun oldugumuz yerde muzikal de boyle kallavi olur, ben de burada otururum, nokta.
B8SvhzGIAAEUCmf[1].jpg

• Konu Sahibi Konu Sahibi
@kogan Camel var ya Camel dokum sobanin firin gozunde aheste aheste pisen guvectir, sen de ki Tosya Kastamonu, Anadolu'nun irak bir kosesinde hem de kis vakti karayollari bolge ofisinde sabahtan demli icilmez karalikta bir caydir, bakanlarin vakti zamaninda kameraya siritarak ve bayilarak yedigi ve bize de okulda belese dagittiklari nutella olamamis boynu bukuk radyoaktif findiktir...Camel candir can...Ben Ant abinin bizle beraber Camel dinleyebilme ihtimalini sevdim.

Son düzenleme:
@kogan Camel var ya Camel dokum sobanin firin gozunde aheste aheste pisen guvectir, sen de ki Tosya Kastamonu, Anadolu'nun irak bir kosesinde hem de kis vakti karayollari bolge ofisinde sabahtan demli icilmez karalikta bir caydir, bakanlarin vakti zamaninda kameraya siritarak ve bayilarak yedigi ve bize de okulda belese dagittiklari nutella olamamis boynu bukuk radyoaktif findiktir...Camel candir can...Ben Ant abinin bizle beraber Camel dinleyebilme ihtimalini sevdim.
Bunun üzerine söyleyecek sözüm yok, bir sonraki Ankara seferlerinde yine gideriz umarım.

Geri