Counter Strike - Global Offensive Forum Grubu

Sadece görünüş, Ben zamanında 20 lira yükledim , hemen hemen kullandıgım her silahta bir desen var ufağından ama , Şu sayaçlı olanlardan bulamadım o silahla kaç adam öldürdüğünü sayan led panel oluyo silahta :D hatta yerden alırsan unknown User diye error veriyo :D

Anahtarları 5-6 lira arası değişiyor günden güne , İçinden genelde iyi şeyler çıkıyor , ama tutupta 0.10 kuruşluk silahta çıkabilir :D Ben 1 tane açtım , Kartel Ak47 çıktı gizli tüfek serisi 46 47 liraya suaun satabilirim . 1 tane daha açtım Scar 20 (Taramalı awp :D ) özel bi deseni çıktı oda 20 25 ediyor

Peki parayı sadece oyun içi mi kullanabiliyoruz yoksa steamde başka oyun alabiliyor muyum mesela :D

Peki parayı sadece oyun içi mi kullanabiliyoruz yoksa steamde başka oyun alabiliyor muyum mesela :D
Para steam cüzdanınıza ekleniyor. Dediğiniz gibi o parayla steam'den başka oyun da alabilirsiniz ancak kutu işine kendinizi pek kaptırmayın diyorum ben. Anahtarlar 5-6 lira arası, içinden çok değerli skinler çıkabilir ancak çoğunlukla harcadığınızı bile çıkaramıyorsunuz. Bu yüzden benim tavsiyem kutu düşerse satın. Elde ettiğiniz parayla istiyorsanız uygun bişeyler bakın.

An itibariyle @cenkcakmakci kardeşimle birlikte on numero bir maçtan çıktık. Mükemmel bir takım oyunu oldu -bir tane apti vardı takımda gerçi ama- ve maçı 11-4'te terörde bitirmişken, ct'de yardırıp aldık maçı. Kendisiyle TurkRock ekibinde olmaktan gurur duyuyorum :)

On numara bir maçtı çok keyif aldık. Estağfurullah o gurur bana ait :) Sen de bol bol mvp olup kulaklarımızın pasını siliyorsun, ayrı keyif. :D

'sesi açıyoruuuuuuuuz' :D :D Diğer müzikler de oyuna çok gidiyor aslında uygun ses seviyelerinde, tavsiye ederim herkese. Özellikle bomba kurulduktan sonra giren müzik 'hadi toparlanın çözün şu lanet bombayı' diyor :p En sevdiğim round başında çalanı ama.

sgyQQ3.png

Bugün farkımı konuşturdum :D 46 Maç kazandım hala silver 1'im şu oynayısa rağmen :D ama çok güldüm herifler bomba kuruyoruz diye sevinmişti :D

Scar 20 nin gaza bına uğradılar :D

Son düzenleme:
Bugün şahane maçlar yaptık. Hem deli eğlendik, hem feci ezdik rakipleri. Genel olarak günün özeti 'hiçbir zaman ne olacağı belli olmaz'dı. 2 maçta epey gerilerden gelip aldık, bir maçı 16-1 bitirdik. Çok feci de kahkahalar attık. Ah bir de Buckethead başkan arşiv yapmaya dalmasaydı...

Abi keleş'ten colt'tan iyi silah yok elbette. M4a1-s ve Ak-47 bir numero.
Round başı default gelenler iyidir, glock ve usp.
Bir de Awp var ama o ayrı ustalık, ben ara sıra korkarak da olsa alıyorum ama onda da epey geliştim.

Ben daha 2 hafta öncesine kadar keleş kesinlikle almazdım. Ct'de de yine sıklıkla aug alırdım ama ı-ıh; en güzeli Colt, Keleş. İyi kullandın mı rakibin şansı yok başka silah varsa onda.

Geri