Counter Strike - Global Offensive Forum Grubu

Bir Ruslar, bir de Türkler. Hadi Ruslar için server engelleme programı var da, ötekine çare yok.
Konuyu hortlatayım :D Bu Rus engelleme programı nedir, ne değildir bir bilgi verir misiniz? :D Oyunda sinirim en bozan millet bu Ruslar oldu yahu. Benim kadar bu dünyada ırkçılık yapmayan birini bulamazsınız ancak oyundaki Ruslar bu ırkçılığı hakediyor. ONLARI ENGELLEMEK İSTİYORUM :D

Hahahah. Ben bırakalı 4 ay oldu neredeyse ama hala aynı şeyler herhalde :) Hocam hatırlamıyorum banana'lı falan bi siteydi galiba. Program server engelliyor sanırım. Yani Rus serverlarını ve bir sonraki seçeneği engellerseniz, 3.ye atıyor sizi ve Rus denk gelme oranı iyice azalıyor. Ancak biraz ping artıyor. Ben de ırkçılıktan nefret ederim ama vallahi adamın sinirlerini öyle bir bozuyorlar ki..

Daha kötüsü de geliyor ama, Türk reyizler...
Bak şimdi geri dönsem mi diyordum ama aklıma geldi hack olayları ve bu olaylar, en iyisi ben gitarıma devam edeyim ya.

Konuyu hortlatayım :D Bu Rus engelleme programı nedir, ne değildir bir bilgi verir misiniz? :D Oyunda sinirim en bozan millet bu Ruslar oldu yahu. Benim kadar bu dünyada ırkçılık yapmayan birini bulamazsınız ancak oyundaki Ruslar bu ırkçılığı hakediyor. ONLARI ENGELLEMEK İSTİYORUM :D

Ruslar oyun camiasında her alanda ciddi gıcık ötesi faktör. sanırım ulusun tamamı işsiz ve kendini buraya adamışlar. ben FIFA oynuyorum nickimi "I hate Russsians" yapttım. Nicki gören rus sa benle maç yapmıyor. gene %100 çözüm değil tabi :)

Oynayan var mı arkadaşlar? Varsa beraber oynayalım sıkılıyorum :D

Rütbem : Gold Nova Master
Nick : Foreword

*Acemi sayılırım derecelide. 41 galibiyetim var sadece.

@Can Temtek Benim rütbem de Gold Nova Master. 150-160 civarı olmalı galibiyetim net hatırlamıyorum.

@forbidden_city Olur neden olmasın. Ama oyunda yeni bir rank sistemi daha var. 3. seviyeye gelemeden competitive modunda oynayamıyorsun. Öyle bir iki saat de sürmüyor 3 olmak o biraz bıktırıyor adamı haberin olsun.

Benim rütbem neydi ya hatırlıyor musun? Nova 1-2 falandım herhalde en son. Ne yani şimdi en baştan yeni bir seviye için başlayacak mıyım? Kaç maç kazanmak lazım tahmini onun için? Bir de bu yeni rank sisteminin amacı ne ki?

Nova 2 diye hatırlıyorum. Nova 2 duruyor yerinde ama uzun süredir girmediğimiz için tekrar aktif olması için 1 maç kazanmak gerekiyor. Ama bu yeni sistemle 3. seviyeye gelene kadar maç oynayamıyorsun. Deathmatch arms race falan oynayıp xp kazanmak zorundasın. Çok yüklenmemiştim ama 3-5 gün düzenli oynamayı gerektirebilir. Smurfleri ve banlanınca yeni hesap alanları engelleme amaçlı ki mantıklı da olmuş bana göre. Ama işte 3 olana kadar çok sıkıcı olabiliyor :D

Geri