Coal Chamber

'Yabancı Rock Grupları & Sanatçıları' forumunda KIRMIZI tarafından 22 Ocak 2004 tarihinde açılan konu

 1. E hadi... Herkez "the roof the roof the roof is on fire.." deyip duruyor. Bir tek Sway'i mi biliniyor bu adamların ve bayanın? :? Mesela şu anda rowboat'u dinliyorum. Pig var, truck var... gerçi canlı performansları kötüden de öte ama... bence iyiler işte...
   
 2. bende bir kasetleri var.çok soğuk geldi.yani adam sadece böğürmek için böğürüyor.brutal vokalin şarkıya ruh katması lazım.bu adam sadece böğürüyor.ne bileyim ya...melodiler hoş ama vokal kötü diye düşünüyorum.
   
 3. MTV'de yayınlanan SUPEROCK'da bir kaç kliplerini görmüştüm; şarkıları güzeldi ama şarkı bitmeden sıkılmıştım. Ben de bir tek SWAY'i bilirim, güzel bir cover.
   
 4. saç var bide...!!! :D :D :D
   
 5. loco, bradley, something told me, sway gayet gaz şarkılar.. albüm kontratı imzalamalarını sağlayan şarkı loco... ama malesef onun kadar güzel bir şarkı bir daha hiç yapamadılar..
   
 6. chi

  chi Çilekeş Gitar

  benim favorim bradley'dir..
  bide tyler's song..bide tragedy..
  bakmayın coal chamber iyidir..

  cheerz!
   
 7. En son duyduğum kadarıyla da Dez'le Meegs, Mike'ı gruptan yollamışlardı. Rayna'da yani evladıyla ilgilenmek için kesin ayrılıyodu. ama roadrunner records'un resmi sitesinde hala beraber görüküyorlar :? enteresan değil mi?...
   
 8. tragedy oldukça iyi.
   
 9. :D :D :D
   
 10. acayip var hemde :D :D :D yine kitlenmesin....!!!!
   
 11. niye kitlensin ki hem biz Coal Chamber'dan bahsediyoruz değil mi? 8O
  yani adamlar iyiler falan. aman diyim kapanmasın :oops:
   
 12. "Bands today are tapping into kids' emotions and using them, using their souls for their own gain. Sure, I care about record sales, but not if I have to exploit my fans to get them. I want to empower my fans and give them wings of metal and steel, wings to help them fly over this world we're in right now. This is a crazy world, and a little bit of empowerment can go a long way."
  Dez Fafara
  yau bu adama saygı duyulmaz mı?

  bu arada Rayna gider, Nadja gelir... saka gibi deil mi?
   
 13. hiç sevmiyorum bu grubu, biraz da önyargım var aslında...
   
 14. 8O birden çok şaşırdım. Kuntumut, bu şaşkınlığımı sakın yanlış anlama ama tamam mı? yani aşağılar birşekilde söylemiyorum, haddime de düşmez zaten böyle birşey. samimiyetimi anlatabilmişimdir umarım... ama eğer özel bir neden yoksa önyargı nedenini açıklar mısın? yani haklı olduğun bir konuysa bizde bilgi edinelim diyorum. eğer özelse saygı duyarım, tek kelime de edemem tabii ki... Gerçek saygılarımla
   
 15. sway üzerine yok..........
   
 16. loco iyidir katılıyorum arkadaşa..bir de the roof is on fire coverları var..bence o cover da iyidir..
   
 17. Bence ilk albümlerinden sonrası yalan..Ama ilk albümleri çok güsel...Her şarkısı hem de
   
 18. ben de orda görmüştüm.
  the roof is on fire'ı onlar da mı söylüyomuş. bilmiyodum valla.
   
 19. ozzy & coal chamber - shock the monkey seven yokmu bu şarkıyı ya? sway (the roof) şarkısını bloodhound gang da yapmıştı adı değişik biraz (fire water burn) onu da deneyin :eek:
   
 20. :) bizim davulcuyla SWAY yüzünden kavga etmiştik ön yargım var o yüzden, çalmam dinlemem de, sevenler kızmamıştır umarım. :)
   

Bu Sayfayı Paylaş