Esp Türkiye

Merhaba iyi akşamlar. Gecen gün eski pera şimdiki do-re müziği aradım. Bana artık esp getirmediklerini distribütörlüğünü yapmakdıklarını söylediler. Kimin yaptığını sorunca, kimse cevabını aldım. Anlayacağınız ESP nin Türkiye distribütörü yok şuan. Koskocaman markanın nasıl distribütörlüğü boşta kalır anlamış değilim.

Bugün tünelde Kıvılcım müzikteki arkadaş bana Kendilerinin artık Esp Distribütörlüğünü yapacaklarını söyledi , yakin zamanda gelecek Esp gitarlar oraya bir sorun derim :)

esp schecter kıyaslaması vicdansız olmuş okadarda değil esp eclipse in abanozuna bide schecter blackjakin bakın schecterda abanoz soluk lekeli renk açık boyası solmuş gibi esp yağ gibi koyu gerçek gibson custom lar gibi duruyor. schecter kötü gitar değil ltd den bi tık iyi olabilir ama esp ile yakın kıyaslama yanından bile geçemez. :stop:

Alt üst farketmez esp nin her modeli en pahalı schecter koreden bile daha kaliteli işçilik:sneaky:ama epiphone dan çok daha iyi schecter, schectırın bir çok modelini kullandım aldım sattım gene alırım.. ama schecter kore vs esp yerine schecter kore vs ltd..

Alt üst farketmez esp nin her modeli en pahalı schecter koreden bile daha kaliteli işçilik:sneaky:ama epiphone dan çok daha iyi schecter, schectırın bir çok modelini kullandım aldım sattım gene alırım.. ama schecter kore vs esp yerine schecter kore vs ltd..

Ben şahsen hiçte öyle olduğunu düşünmüyorum. Signature modeller hariç ESP ile Schecter rahatlıkla karşılaştırabiliriz.

Ben şahsen hiçte öyle olduğunu düşünmüyorum. Signature modeller hariç ESP ile Schecter rahatlıkla karşılaştırabiliriz.
Hepsini bolca denemiş ve kullanmış biri olarak esp ile kore schecter alakası olmayan gitarlar .. ha buarada ton amfiye göre manyetiğe göre tatminkar olabilir. Gibson les paul custom gitarımı alır almaz sattım tonunu beğenmemiştim gainde bi şaçmalık vardı ama görüntü işçilik ve albeni olarak mükemmeldi. schecter üst düzey gitara para yatırmak istemeyenler için tatminkar kalitede( kore )olanlar.. ama şahsen esp vs schecter alyı kulvarda gitarlar değil ..bunu şuan hem esp eclipse2hem de schecter hellraiser sahibi biri si olarak yazıyorum. ama tabiki çalım rahatlığı kişiye göre parmaklara sap fret uyumluluğu tercih olarak esp veya gibson yerine schecter tercih ettirebilir ..

Geri