Zoom G7 Veya G5 Nasıldır

'Elektro Gitarlar' forumunda noktaaa tarafından 5 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

zoom g5 - zoom g7

1. zoom g5 diyenler

2 oy
    100.0%
  2. zoom g7 diyenler

0 oy
    0.0%
Birden fazla oya izin veriliyor.
  1. merhaba zoom g5 veya g7 almayı düşünüyorum tonları nasıldır analog a yakınmı bilgilendirirseniz sevinirim 2 hafta içinde alıcam hem bu yorumlar benden sonrakilerede yol gösterir

2. G5 kullaniyorum.Tonlari bence tatmin edici.Ev ve ufak capli sahneler icin fiyat ve islev olarak cok guzel.Blackstar ht1 amfim var ve artik kullanmiyorum.Aksam eve gidince kayit atarim fikir versin.

3. Güzel olur bu prosesörleere bakdım hic türkçe şarkı coveri göremedim bide g5 le g7 farkı ney ?

4. G5 ve G7 tümüyle farklı cihazlar. G7 daha eski bir seriden ve bence daha iyi bir cihaz.
    G5 daha yeni bir seriden, ama tonları kötü. Aynı mimariye sahip olan G3'ü kullandım, tonları berbattı.

Not: Lütfen Türkçeyi daha özenli kullanın. Cep telefonundan mesaj yazar gibi yazmıyoruz mesajları forumda.

5. Analog ton arayışındaysanız önermem şahsen. Bu pedalların en güzel yanı efektler ve tonlama konusunda fikirler edinmek ve pratik öğrenme sağlamasıdır.

6. zoom g5 kullanıyorum ,gayet güzel tonları var,kulanımı çok kolay..loop özelliğide var.

7. Uzun yıllar g7 kullandım ama drivelarında asla analog Tadı arama. Bunla yaptığım bir kayıt var akşam eve gidince atarım.

noktaaa bunu beğendi.
  8. Kayıt işine merak saldığım ilk zamanlardaki zoom g7 ile yaptığım bir cover. Drum bass ve yaylıları gp5'den midi olarak convert edip daw'a gönderdim. Gitarları ise washburn x35 ile kaydettim.

9. Yardımlarınız için saolun siz olsanız hangisini tercih edersiniz? gitarımı yazmayı unuttum Epiphone Custom Pro

Son düzenleme: 5 Şubat 2015
  10. Ufak bir kayıt aldım fikir vermesi açısından.Usb üzerinden direkt kayıt.

11. g7 nin tonları daha iyi gibi sanki ?

Bu Sayfayı Paylaş