Epiphone Les Paul Black Beauty Kullanan?

Epiphone Les Paul Black Beauty kullanan var mı? Gitarı büyük ihtimalle denemeden alacağım. Bundan dolayı kullananların ton ve çalım kalitesi olarak bilgi vermelerini rica edeceğim.

Bir dönem kullandım. Çin yapımıydı. Kısaca bahsedecek olursam; işçilik ortalama, yer yer göze batan hatalar yok değil. Stok manyetikleri idare edecektir ama ben seymour duncan slash set takmıştım, o haliyle tabii ki daha iyi oldu. "Çalım kalitesi"nden kastını tam anlamadım. Sap profilini falan diyorsan o senin rahat etmenle alakalı bence. Bu arada elindeki epiphone standard yerine düşünüyorsan çok da farklı gitarlar değiller bilesin. Ben standard'dan buna geçeceğime elimdeki gitarı modifiye ederdim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir dönem kullandım. Çin yapımıydı. Kısaca bahsedecek olursam; işçilik ortalama, yer yer göze batan hatalar yok değil. Stok manyetikleri idare edecektir ama ben seymour duncan slash set takmıştım, o haliyle tabii ki daha iyi oldu. "Çalım kalitesi"nden kastını tam anlamadım. Sap profilini falan diyorsan o senin rahat etmenle alakalı bence. Bu arada elindeki epiphone standard yerine düşünüyorsan çok da farklı gitarlar değiller bilesin. Ben standard'dan buna geçeceğime elimdeki gitarı modifiye ederdim.

Alacağım Kore yapımı olacak ondan dolayı daha iyi bir işçilik bekliyorum açıkçası. Çin yapımı gitar artık düşünmüyorum. Elimdeki Standard evet ancak işçilik çok zayıf hocam.
Malzeme kalitesi nasıldı hocam?

Eğer istanbuldaydan zuhal outlete bir uğra geçenlerde orada kore yapım blackbeauty görmüştüm. 2.eldi. Sana işçilik ve rahatlık bakımından yol gösterecektir.

Geri