Ibanez UV777P-BK

slm arkadaşlar 2gün sonra kuzenim amerikadan geliyorda..gelincede Ibanez UV777P-BK getirmesini istiyorum fakat bu gitarı hiç deneme imkanım olmadı aranızda bu gitarı deneyen veya kullananlar yorum yaparsa sevinirim..özellikle ibanezciler'in yorumları çok önemli benim için..bu arada tarzım bir şeyle kısıtlı değil gerektiğinde alternatif rock gerektiğinde metall çalarım hiç farketmez yani..lütfen yorumlarınızı sakınmayın şimdiden herkese çok teşekkürler..

deli bi gitardır kendisi eğer 7 telli çalmaya alışkınsan en rahat edebileceğin gitarlardan biridir
bana kalırsa çok isabetli bi karar almışsın
sorması ayıp ama fiyat olarak ne kadar aldın?

dandik
dandik bu cort al sen :)

super bir alet bu
7 telli istiyorsan benim zevkime göre en iyisi bu (görünüş özellikler vs) tabii benim kendi görüşüm bu

• Konu Sahibi Konu Sahibi
saolun arkadaşlar yorumlar için ben açıkcası daha önce sadece bir kaç kez 7telli çaldım o yüzden korkuyorum biraz ya yapamazsam boşuna o kadar para ziyan olur diye bide kuzenden azar işitirim.. =)

egoist46, fiyat konusmayı aslında pek sevmem ama sormuşsun madem söyliyim 1650 dolar civarıymış orada kuzenim kesin dönüş yapıyorda bu son fırsat aldım aldım alamazsam burda 2000 küsür dolar vermek istemiyorum.. =)

roxy müzik günlerinde Makine diye bi gurubun gitaristinde görmüştüm bu gitardan...nu-metal yapıyolardı ve sahnede bu kadar güzel görünen başka bi gitar görmedim diycem,jem 7v whlere ayıp olcek,o zaman bu iki model süper diyim..toplamış olurum :D

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Lonely_Guitarist demiş ki:
gitara sahibim.. daha ayrıntılı sorarsan , sorularını cevaplayabilirm..:)
daha bi kaç kez 7telli çaldım sence ilk başlarda sorun yaşarmıyım?
bu gitarın tonları sence daha çok hangi müzik türüne yatkındır?
aşırı profesyonel değilim tabiiki :D bu yüzden sence fazla lüks mü kaçar bana?
hadi bakalım cewapla hepicini.. :D :D

Wishne_Churuu demiş ki:
Lonely_Guitarist demiş ki:
gitara sahibim.. daha ayrıntılı sorarsan , sorularını cevaplayabilirm..:)
daha bi kaç kez 7telli çaldım sence ilk başlarda sorun yaşarmıyım?
bu gitarın tonları sence daha çok hangi müzik türüne yatkındır?
aşırı profesyonel değilim tabiiki :D bu yüzden sence fazla lüks mü kaçar bana?
hadi bakalım cewapla hepicini.. :D :D

1-Benim tamamen alışmam 1 hafta gibi birşey sürmüştü..

2-Rock ın her türü. ayıca manyetik kombinasyonları da diğer tüm türler için tatmin edici tonlar veriyor.. Ben progressive rock/metal yapıyorum .. Mutluyum..

3-Gitar alımında böyle endişeler gereksiz bence.. Gitarda "lüks" e katılmıyorum.. Ferrari yi şehir içinde 40-50 km ile sürmek yasak değil ; sürsen kim sana birşey diyebilir ? "Lan şuna bak ferrarisi var ama şehir içinde heba ediyor kullanamıyor, ben ondan çok daha iyi kullanırdım, hakkını verirdim" diyen kişiler bol miktarda olacaktır.. Onların bu yorumları beni rahatsız etmez diyorsan al.. Öyle bir gitar taşımak , kullanmak biraz baskı yaratıyor onu da aklında bulundur. ;)

Geri