Zoom Gfx 707 Hakkında Herşey

'Elektro Gitarlar' forumunda akinn tarafından 8 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

1. merhaba arkadaşlar elimde bir tane zoom gfx 707 var. biraz kurcalayınca içerisinde güzel şeyler olduğunu gördüm ve bunun hakkında biraz bilgi vermek istiyorum:
    -içerisinde 11 bank ve her bankta 5 ses var. bunlardan 6 bank kullanıcılara ayrılmış istediğiniz oynamaların yapabiliyorsunuz.kalanlar sabit ayar yapsanız bile ancak kullanıcı yerinde kayıt istiyor.
    -istediğiniz bir tona istediğiniz efekti ekleyebiliyorsunuz. (chours,delay.reverb,dist tonları, değişik modlar)her tona wah,volume vs. pedali kullanabiliyorsunuz.
    içerisinde çok güzel bir bateri de muvcut saymadım ama baya ritim var ve kayıt isimleriyle birlikte istediğiniz gibi temposunu ve ses seviyesini ayarlayabiliyorsunuz.
    -içerisindeki amfi modellemeleri sayesinde direk miksere girme olayı var ama modellemeleri kötü gibi ben beğenmedim.
    -ses kalitesine gelince yeni başlayanlar ve orta seviye için yeterli bence. bu pedali biraz kurcalayıp herşeyini çözdüğüme inanıyorum. eğer kullanan veya merak eden varsa soru sorabilirsiniz. herkese iyi günler :)

Ekli dosyalar:

Kutay_ ve celal12345 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş