Coupling

Ben otobüs diye hatırlıyorum ama oradaki smileyin anlamı seninle dalga geçmek filan değildi dostum yanlış anlamanı istemem sadece masumane birşeydi yani! Bu kadar alınganlığın anlamıda yok bak birtane daha yapıyorum gülücüklerden kötü anlam çıkarma :D :)

CoRReiN demiş ki:
the man with two legs o bölümün adı ehuasdhu

Evet abi hakketten ne sallamışım ha unputators diye! Çağrışım yapan birşey olsa bari :D O kelime dizi içerisindeki konuşmalarda geçiyordu ordan aklımda kalmış :oops: :)

yok yaf trenmiş hausdhua :LOL:
demin baktım ben de

steve jeff'e barda diyor ki:
"so she is in the same train as you every mourning and she is shapely"

burda nookta koyalım artık yeter :LOL:

Yaa ben bi de o bölümdeki hatuna dikkat çekmek istiyorum harbiden deişik bişey yaf ses tonu gözleri flm nedir bu manyak bişe :p

Aputation_is_the_key.jpg

İşte bu hatun, yukarıda trenmiydi metromuydu otobüsmüydü diye muhabbetini çevirdiğimiz ''The Man With Two Legs'' bölümündeki hatun. Jeff, tüm zamanların en kral yalanlarından birini sallamıştı hatuna! :D Çok güzel çok, seside öyle öldüm bittim nerden çıkardın sen bunu şimdi aklıma soktun Ramazan Ramazan :!: :D

Ya yarın akşam final bölümü var.. Bİtiyo dizi.. BEn en çok dilini anlamadığı bi kızı tavlayıp, tavladığınıda anlamadığı bölümü seviyorum.. Ondan sonra da steve'in o kumral hatunu çıplak gördüğü bölümü..

İsrail muhabbetinin döndüğü bölüm... O bugüne kadar izlediğim bölümler içinde en yaratıcı olanlardan biridir. Öte yandanda Jeff' in olmayan birşey için ne hallere girebileceğinin somut bir kanıtı :D

Geri