Bu Özellikte Hangi Gitarlar Var ?

Floydrose orjinal yada 1000 serisi
24 perde
les paul yada superstrat ( tercihen üstü biraz bombeli- özel bir adı var mı bilmiyorum)
Neck-thru
Maun gövde
abanoz tuşe
thin u tipinde yada inceleğinde sap
akord kaçırmayan yada locking burgular ( floydrose olunca gerek kalmaz ama olursa da fena olmaz)
Manyetik: EMG 81-85-89 kombinasyonlarıı güzel buluyorum.

Yukarda saydığım özellıklere bakınca önereceginiz yada aklınıza gelen gitarlar neler var ?

Sıkıntı derken? Hayır, carved gitarlar dediğim işlemeli gitarlar değil. Carved, bombeli gitarların üstüne yaparken kullandıkları tekniğe verilen isimdir. Türkçesi bir nevi kazınması diyebiliriz. Yan taraflar kazınınca üst kısım ortaya çıkar, bombe oluşur. Bu işlemle farklı şekillerde oluşturulabilir ama en genelde bombeyi tarif etme kullanılır.

Sap profili sıkıntı derken neyi kastettiniz hocam . Ben denedim 2-3 tane Schecter modeli gayet rahat ve ince geldi bana tabi kişiden kişiye değişir tabi . Denemek lazım

Sap profili sıkıntı derken neyi kastettiniz hocam . Ben denedim 2-3 tane Schecter modeli gayet rahat ve ince geldi bana tabi kişiden kişiye değişir tabi . Denemek lazım
benim ilk gitarım washburn mg 44 dü incecık maple sapı vardı. Daha sonraki gitarım ltd f250 idi daha incesi varmı bılmıyorum. en son ltd ec1000 kullandım o da kalın sayılmazdı. bunlara alışmışken kalın bir sap beni müzikten soğutur.

Geri