Pod Hd300 Mu Pod X3

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende iyi kötü bir analog setup var fakat lambalı amp olmadığı için tam performans olmuyor.İyi bir prosesör işimi görür mü diye düşünüyorum maglum lambalı ampler biraz ses konusunda sıkıntı hem de bütçe olarak.Mantıklı olur mu hd300?

Analog setup'ın lambalı amplide tam performans vereceğini kim söylemiş kim iddaa etmiş?
çünkü alakası yok önemli olan amfinin kalitesi solid state'de olabilir tüplü de olabilir fark etmez.
Joe satriani jc120 ile yapmış en baba kayıtlarını.
Ses olayı zaten logaritmik artıyor birbirimizi ya da kendimizi kandırmanın bi alemi yok artık bunu anlayalım
30 watt'ı da açamazsın 20 watt'ı da açamazsın 100 watt'ı da açamazsın evde.
napcaz o zaman ya amfi almicaz ya da alırken watt meselesini dert etmicez bence.

Analog setup'ın lambalı amplide tam performans vereceğini kim söylemiş kim iddaa etmiş?
çünkü alakası yok önemli olan amfinin kalitesi solid state'de olabilir tüplü de olabilir fark etmez.
Joe satriani jc120 ile yapmış en baba kayıtlarını.
Ses olayı zaten logaritmik artıyor birbirimizi ya da kendimizi kandırmanın bi alemi yok artık bunu anlayalım
30 watt'ı da açamazsın 20 watt'ı da açamazsın 100 watt'ı da açamazsın evde.
napcaz o zaman ya amfi almicaz ya da alırken watt meselesini dert etmicez bence.
V3`un lambalar eskisin bu mesaji hatirlatirim :) Dolar 2.5 lira 4 lamba gelecek 400 liraya, yandik vallahi...JC-120 kraldir akari yok kokari yok. Dayadin mi onune modlanmis DS-1 bir de time machine delay, al sana dream song`un tonlari ilgili baslikta tonla mesaj atildi ya aslinda ozu bu :)

dolar 3'te olsa 5'te olsa 6l6 alınacak john petrucci namına gölgeler gücü adına :)
lambalı dünyasına girince bi daha çıkamazsın
bunu en iyi sen bilirsin :)

dolar 3'te olsa 5'te olsa 6l6 alınacak john petrucci namına gölgeler gücü adına :)
lambalı dünyasına girince bi daha çıkamazsın
bunu en iyi sen bilirsin :)
Musa Eroglu turkusu gibiyim ben yandim eller yanmasin diyorum...Rusya`ya gitti izzzyy almadik bak benim de ihtiyacim var...Ama dogru soze ne denir? Koyacak yerim olsa JC-120 yi vermezdim. Bir o bir de canim RG-3120. Ahirete kadar pesimden dusmez onlarin golgesi...

Biri gelir biri gider osmanburak'tan rg3120 eksik olmaz derim GAS'ı basar giderim :D
USA'den dönüşte rg3120 gelecek anlaşıldı...

anlaşıldı samsuna yakında yolculuk var hatta şöyle diyim ben bu hafta samsuna gidiyorum 1 gece kalcam 657 görev çıktı
hangi gün netleşmedi ama yaparım sana bi güzellik haberin olsun :)

Geri