Roland Ua25 Ex Ve Amplitube 3

'Müzik Teknolojileri & Kayıt Forumu' forumunda thecutoff tarafından 12 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

1. Merhabalar,

Elimde çok fazla Türkçe kaynak olmadığı için ve çevrede dolaşan şehir efsanelerinden kurtulmak için böyle bir başlık açtım. Öncelikle kayıt işlemi için bir ses kartı aldım. Markası Roland ua25ex. Orta düzey bir laptop kullanıyorum Casper Nırvana NB serisi. Ve FL Studio i kullanmaya başladım. Dediğim gibi bu işe yeni giriştim ancak Türkçe kaynak yok ve fazla detay içeren irdelenmesi gereken bir durum. Amplitube 3 ü de araştırdım bana gayet başarılı bir program gibi geldi.
    Şimdi asıl demek istediğim şeye geleyim; Dediğim ekipman ve programlar ile ben ses alamıyorum. Sorunun nerden kaynaklandığını bilmiyorum. Bu konuyla gerçekten bilgi sahibi biri varsa bana yardımcı olabilir mi ? Bu kadar detaya inmemin sebebi şu ki; az çok bu tarz işlerle uğraşan bir çevrem var ve hepsi farklı yönlendirdi. Tamamen emin olduğum bilgilerde bile şüpheye düştüm ve çıkmazdayım. Şimdiden teşekkürler..

Bu Sayfayı Paylaş