Epiphone Slash Afd Les Paul Special Ii Appetite Amber

Merhabalar,
Special 2 'nin yeni bir oluşumu olan bu modeli bugün Bursa Dore'de denedim.
Işıklı mışıklı tuner falan da yapmışlar :)
Ben pek sevemesemde,
düşük bütçe ile orta şekerli ve birazda janjanlı gitar arayan arkadaşların işini görecektir diye düşündüm :)
Bu sebeple başlığı açtım.
Daha yeni olduğu için pek bilinmiyormuş.
Yeni gitar alacaklara duyurulur.
Kendi çektiğim birkaç resmide ekliyorum.
Son olarak nakit alımda 580 liraya bırakıyorlar.
Saygılarımla..

Epiphone Slash AFD Les Paul Special II Appetite Amber Elektro Gitarlar Epiphone

• Konu Sahibi Konu Sahibi
...

Dosyalar

• DSC_0339.jpg
    DSC_0339.jpg
    147.8 KB · Gösterim: 597
  • DSC_0338.jpg
    DSC_0338.jpg
    197.2 KB · Gösterim: 847
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Işığını janjanını geç, tonal açıdan nasıl oraya gel hele bir :)

Ayaküstü deneyebildim abi :)
inceleyebildiğim kadarıyla;
Fena değildi.
Üzerindeki manyetikler special 2 nin ilk versiyonuna göre daha başarılı.
Gitarda benim sevemediğim nokta sap kısmı.
Pek sevemedim.
Coil tap yok.
3 yollu switch ton volüme koymuşlar klasik.
Special 2 ye göre ton olarak daha başarılı olduğunu söyleyebilirim abi.

Arkadaşlar gitarım elime ulaştı, izlenimlerimi aktarayım istedim. Ben set halinde almıştım fiyatı çok farketmiyordu çünkü. Epiphone 15 w amfi ile birlikte askı, pena, kablo ve taşıma çantası ve ukukele hediyeli. Gitar gerçekten çok güzel, daha önce les paul gitar hiç çalmamıştım koyu bir stratçı olarak kırdım zincirlerimi bi bakayım dedim. Gitarın işçiliği oldukça iyi. Alır almaz ilk yaptığım telleri biraz klavyeye yaklaştırmak ve ayakkabı süngeri ile klavyeyi yumuşatmak oldu. Dadiario 10 numara tel ile gelmiş ki nefret ederim dadariodan en kısa zamanda değiştireceğim tavsiye deceğiniz les paul için 09 tel varsa önerilerinizi beklerim:) Merak ettiğim fretlerin durumuydu neyseki medium oh dedim zira jumbo fret sevmiyorum. Gövde çok afilli , maun ve paulların o karakteristik videolardada izlediğim fülütsü, tuşeye cevap veren harmonikleri çok rahat alabiliyorsun. Klavye dediğim gibi fretler önemliydi benim için oda okey oldukça rahat. Şu dahili tuner olayı bambaşka bişiymiş, süper hassas ve rengarenk ledler ile çok keyifli. sahnede çalacak arkadaşlar için tuner pedallarını setuplarından çıkarabilirler :) ha bir de benim vintage setup ve laney cub 10 gibi high gainle alakası olmayan amfim ile bile son derece tatmin edici drive tonlar alabiliyorsam ( add ratortion 3 e burdan teşekkürler:) ) üst düzey bir kafa kabin lambalı ile bu gitarı düşünemiyorum. Gitar fiyat peformans açısından iyi demiyorum, gitar gerçekten iyi :)

Dosyalar

• image.jpeg
    image.jpeg
    270.7 KB · Gösterim: 476
  • image.jpeg
    image.jpeg
    358.2 KB · Gösterim: 539
  • image.jpeg
    image.jpeg
    262.8 KB · Gösterim: 482
  • image.jpeg
    image.jpeg