3819 Euro

'Müzik Endüstrisi' forumunda denizzy tarafından 15 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

1. Thomann da almak istediğim herşeyi koyup topladığımda 3819 euro çıkıyor.üstüne buradan bir kopuz ve bir santur almak istiyorum. Yani 11.000 tl ye geliyor herşey .

10 seneye alırım gibi , hiç yoktan iyidir...

2. Foruma 28bin kişi üye. Yarısından 1 TL toplasan alırsın kardeş.

3. :) sen bu foruma hiç satılık ilanı vermedin galiba . Yeri geliyor "acaba aleti almak için üste para mı istiyor?" diye düşünüyorum.

Clamper ve tothestars bunu beğendi.
  4. Hani forumun olayı, lokomotifi alım satım idi? Sana hayırsızlar denk geldi sanırım. Şifalar mı dileyeyim geçmiş olsun mu diyeyim, hangisi uygundur :)

Bu arada şu kopuzu merak ettim. Rica etsem linkini yollar mısın?

taratur bunu beğendi.
  5. Santur bizi bozar ......

6. O değil de arkadaş, böyle bir grup mu toplasak napsak :D 1000 kişi olsak, biri birşey almak istediğinde herkes 3-5 TL çıkarıp bir kişiye verse 3.000-5.000 TL yapar. Ama sabır ve ihtiyaç durumu gözetmek lazım tabi, 1000 Kişiden herkes 5 TL istese bu sefer herkese 5 vermek için 5000 Lira çıkarmak lazım, yok yok olmadı bu :D Kendi hipotezimi çürüttüm :whistle: Başta kulağa güzel geliyordu halbüki cebimden 3-5 TL çıkarmış gibi :( Ah nerdeee nerde..

Gökhan bunu beğendi.
  7. Gün yapalım gün. Her ay bir lira versin herkes :D

Flamenco, swnyjck, celal12345 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  8. Abi olmuyor ya olsa keşke ben de başta heveslendim de 14.000 kişiye 1 lira veremediğimizi farketmem bikaç sn sürdü :D Bu saatte beynim durdu heralde ben kaçar :sleep:

9. Aklıma şu geldi:

taureN bunu beğendi.
  10. İMC usulü daha iş yapar gibi. Toplanıp bi Fender Bassman, bi Peavey 5150, bi Mesa MarkV, bi Marshall JVM, bi ENGL efendime söyleyeyim talebe göre bi Orange bi Hiwatt....
    Bunlardan birer tane alınsa dönüştüre dönüştüre kullansak :ROFLMAO::D
    Bu arada yazarken ağzımın suyu akmadı değil....:pompous:

11. Nereden girdim şu başlığa be. Şimdi bu saatte youtube a dalıp hayalini kurduğum ekipmanların demolarını izleyeceğim tek tek. :D

erenkavukcu bunu beğendi.
  12. Benden 1 Lira calisir.

AykanKK bunu beğendi.
  13. Su anda alacak para olmadığı için tam araştırmasına girmedim kopuzun.sahibindende topu topu iki ilan var zaten .para olunca bakarız ki alınacaklar listesinde ön sıralarda değil

Bir lionheart l5c denemiştim , o gün bu gündür aklımda zalım

14. 1500 euro üzeri sipariş verilemiyor zaten rahat ol dostum :) 1500 üstü ticarete giriyor...

15. Valla içim rahatladı. :)

E sitede 4000 euroluk bir gitar var mesela alamıyor muyuz onu?

16. o kısmını tam bilemiyorum ancak 1500 kotası koyduklarına göre aştığında normal %20 verginin üzerine bindireceklerdir kesin gümrükten geçirirken...iyi araştırmak gerek türkiyede varsa o ürün özellikle...

17. İyi güzel de, bu başlık müzik işine ait değil.

18. En yakın başlık bu geldi , yanlış yere açmışsam özür dilerim

19. Rica ederim. Ama bu tip dertleşmelerimizi genellikle "her telden" başlığında yapıyoruz. Müzik işi ile ilgili bir şey değil konu gördüğüm kadarıyla, kişisel bir meselenizi anlatmışsınız.

Bu Sayfayı Paylaş