Ses Kartı Ve Hoparlör ?

'Müzik Teknolojileri ve Kayıt Forumu' forumunda Music4life tarafından 16 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

  1. Sevgili üstadlar herkese merhaba... Elimde RME BabyFace ses kartı mevcut ve bir çift referans monütör. Yakın zamanda yamaha ns 10 m ve sub referans monutörü alıcam fakat ses kartının üzerinde hoparlörler için tek çıkış var bunları nasıl bağlayabilirim ? Çoğaltmak için Herhangi bir aparat var mıdır yardımlarınızı bekliyorum .. Şimdiden teşekkür ederim ...
     
  2. Aparatla çoğaltma yaparsanız sinyal kaybı yaşayabilirsiniz hocam, riske atılmaz bu durum. size monitör controller öneririm. Ben de sizin gibi rme babyface kullanıcısıyım ve jbl monitörlerime ek olarak bir çift de mixcube almak istiyorum ama dediğiniz gibi çıkışlar yetersiz kalıyo, alet zaten mobil amaçlı üretilmiş bu nedenle bi kabahati yok :) türkiye'den alacaksanız Presonus monitör controller ya da Mackie BigKnob öneririm ama ben ilerleyen süreçte thomann'dan SM Pro Audio'nun bir modelini alcam, hem uygun fiyatlı hem de kaliteli cihazlar, burada bulunmuyor malesef bu markanın ürünleri.
     
  3. Üstadım cok teşekkür ederim söylediğiniz gibi ses kartı cok güzel ama çıkıslar biraz sıkıntılı :) önerdiğiniz markalara hemen bakıyorum uygun bir kaynak bulabilirsem size de link gönderirim. Tekrar cok teşekkür ederim..
     
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş