Rock Metal Çalan Radyo

'Forum Meydanı' forumunda yuriyigit tarafından 16 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

 1. rock ve metal çalan radyolar neler hangi frekanslardalar? :)
   
 2. Bursada çekmeyen Rock FM :(
   
 3. Netten dinleyiniz :D
   
  oldiesngoldies bunu beğendi.
 4. Araçta?
   
 5. Telefon internetinden radyo dinlemek çok yemiyor sanırım neti. 2 gb bitmiyor aralıklarla dinlesem. Bluetooth baglantısı varsa direk baglanırsınız aracın ses sistemine.

  Tabi Rock FM dinlemek için bu kadar zahmete değer mi? Bence değmez, usb'e sevdiğim şarkıları atar araçta dinlerim daha iyi :D
   
 6. :) İstanbul da yaşadığım dönemde çok dinlerdim. Her gün en az 4.5 saatim yolda geçiyordu. sabahları mesut süre ile açardım :) Şimdi burdadayım yolda net çok iyi çekmiyor. Bahsettiğin yöntemle dinleyemem ve kota da dolar büyük ihtimalle. :) ama ofisteyken dinliyorum netten zaten.
   
 7. ödevim var ingilizce tanıtmam lazım da pop çalan kanalı tanıtmayayım dedim o yüzden :D teşekkürler
   
 8. rock fm i bulamadım diyanet ve polis arasında gidip geliyor :( ankarada oturuyorum
   
  oldiesngoldies bunu beğendi.
 9. ankara: 87.7 radyo hacettepe
   
 10. 7r7

  7r7

  deathfm ve rockradio var death ve black ağırlıklılar
   
 11. Şimdi sabahları değil, akşam kuşağına geçti mesut :) İşten eve dönerken dinliyorum. Rock fm haricinde radyo eksen var oda güzel ama rock fm deki program ve sohbetler güzel gerçekten :)
   
 12. rock fm
   
 13. Konu açacaktım varmış o yüzden bunu hortlatalım... Android zımbırtılarında önceden bu kadar seçenek yoktu yeni uygulamalar gelmiş ben bunu kullanıyorum gerçekten güzel kanallar var bir sürü bilmediğim duymadığım şarkı keşfettim. Radyo kültürü ölsün istemiyorum radyoya çok bağlıyım :D Screenshot_2016-09-17-02-39-49.png
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş