yamaha pasifica

arkadaşlar selam.
elimde pasifisa alabilecek kadar para war.tawsiye edebilirmisiniz.awantaj veya dezavantajları nelerdir.eğer alırsam yakın gelecekte modifiyede düşünüyorum.sizce kaldırırmı???

tabi cnm iyidir yamaha :D ama 290 avroya pacifica 112 almak var, 1050 avroya ms1511 almak var (heheyt be, o kadar param olsa da bi mike stern signature alsak)

Vay be taka, imzanın maşallahı var aslında senin yamaha'dan para istemen gerekir reklam için. Hehehe... Hakkaten yamaha iyi gitardır. Hele mike stern signiature harika bir gitar. Kalite...

:D mail atacam zaten, bana sponsor olun diyecem. iş yüzünden uzun zamandır çıkamıyorum tünele, bu hafta sonu gidip yamaha gitarları denemek istiyorum. o zaman daha sağlıklı bir şeyler yazabilirim. hatta bir yamaha başlığı bile açabilirim.
ama şunu söyleyebilirim, yamaha gitarların hepsi paranın hakkını veren gitarlardır. özellikle parker gitarları gibi elektro gitara yenilik getirmeye çalışmaktadır (ben ne dedim şimdi, neyse bunun en güzel örneği sanırım rgx a2 modeli). ms1511 modeli içinse hiç bir şey demiyorum.

arkadaşlar dostum yamaha pacifica 120 modelini kastetmektedir.dün denedik almak üzereydim ama son anda almaktan vazgeçtik ustaların fikrini bir soralım diye.arkadaşım bikaç yerde sahne de almaktadır tarzı progresive rock.elinde bu gitara yetecek parası olduğundan düşünmekteyiz ilginiz için teşekkürler.

bence pasifica yla hiç uraşma derim klavyesi rahat değil o gitarın bide onu ilerde modifiye edeceğin parayla daha güzel bi gitar alabilirsin yada onun yerine ikinci el daha güzel bi gitar bulabilrsin.yamahanın elektrolarının soundları çok kötü geliyor bana :(

Jemokan demiş ki:
bence pasifica yla hiç uraşma derim klavyesi rahat değil o gitarın bide onu ilerde modifiye edeceğin parayla daha güzel bi gitar alabilirsin yada onun yerine ikinci el daha güzel bi gitar bulabilrsin.yamahanın elektrolarının soundları çok kötü geliyor bana :(
ne dedin ya, ayıp ayıp :evil:

leonjohancool demiş ki:
tabi zevk meselesi ama bence fiyat olarak denk olan ibanezler kadar var bence, hatta belki daha da fazlası

Düşük fiyatlı ürünlerde buna katılıyorum. Bugün modelini hatırlamadığım bir Ibanez bir de Yamaha çaldım, fiyatları yakındı birbirine ve kesinlikle Yamaha çok daha iyiydi. Eğer fazla para ayıramayacaksanız gitara ve ortalama bir Yamaha alma şansınız varsa, alın... :) Ortalama bir Ibanez'den çok daha iyi iş görecektir...

bende Yamaha PA112Jm var. bir çok kişi denedi gitarımı ve hepside klavye ve sesine hayran kaldı. bence yamahalar verdiğin paranın hakkını fazlasıyla veriyorlar. işcilik olarakta çok kaliteli gitarlar. özlellik le blues la uğraşıyorsan ve çok fazlada paran yoksa en tercih yamaha olacaktır.

Geri