green

:) Mete kardiş çok güzel parmak basmışsın, eline sağlık :) sayko kamil çalmak eğlenceli olsa da sanırım son 100 çalışım ilk seferlere göre biraz daha sıkıcı olmaya başladı :) yine de seyirci bayılıyo...

ben psycho killer'dan ne rahatsız oluyorum ne de duyunca coşuyorum diyemem. artık eskidi galiba. green çalmaya başlayınca da 'bizim psycho' deyip dinliyoruz :)

abi bi ondan sıkılmadık bi de satisfactiondan zaten...:)))
abi bi de sizden bi travis parçası rica etmiştim batuya söölemiştim gerçi ama geldiğim bi gün çalarsanız çok mutlu olurum...

hadi yaa

abi "satisfactionnnnn"diye bağrınan adam senmisin yaw? repertuardan çıkalı yıllar oldu. grupta herkes onu yıllarca çaldığındandır ki ben daha önceki dört grubumda da çaldım bunu, beynimizde psycho killer gibi deforme oldu şarkı. sıradan bir pop gibi hissetmeye başladım. sözüm şarkıya değil. her iki şarkıda süper aslında yanlış anlama yani ama, cidden çalan açısından bir şarkıyı 3000 kere çalmak (kendi şarkısı değilse) ızdırap oluyor, hele ki aynı şarkı başka gruplar tarafından bir üçerbin kez daha çalındıysa of ki of. ("güzel sesli birinden bir şarkı dinlemek iyidir, ama aynı şarkıyı 1 saat boyunca aynı kişiden dinlemek sabır gerektirir" woody allen.)

bir ara her hangi bir grubu sürekli çalınan bir parçayı çalarken dikkatlice izle ve aslında nasıl sıkıldıklarını gör abi. gruplar şarkıları farklı yorumluyorlar aslında, ama çalan açısından şarkı aynı şarkı abi. tabiki dinleyici her zaman hakılıdır ama insaf derim başkada birşey demem. neyse bu konular uzar gider boşver.

travis'den ne istedin bilmiyom ama prova programına aldığımız bir ve iki şarkısı olması lazım. biri son albümden. heralde haftaya çalarız...

satisfaction ve sayko, acaip hoş bi kombo olmuş aslında :) ilk dinlediğinde insanın içi nasıl da kıpır kıpır oluyo, lakin ferhat'ın dediği maalesef çok doğru... sahnede artık bazı şarkılar çalıyo olmanın ötesinde seyircilerin tepkilerinden mutlu oluyorum :) eğlenen insanlar görmek ve bunun nedeni olmak iyi bi his...

Abi naaapıyosanız aynen devam edin. Çünkü Gölge'de dinledim süperdi. If'de dinledim süperdi. Dinlemeyenlere anlatmak çok güç çünkü Green'i sahnede görmek lazım. (Laf aramızda; klavyeciye hastayım)
Sizi seviyoruz! :p

frusty

burada da mı buldun beni sapık herif. ben evli bir adamım sarkma bana. hadi o bir kenara sende evli bir adamsın, yuh derim!

hakkımızda ki düşüncelerini (yani green hakkında) şahsen biliyorum ama (bir müzisyen olarak) burada da duyurman hoşuma gitti. bizi izlemeye devam edin efenim!..

abicim insan evlendikten sonra böyle oluyosa dikkatli olmalıyız bence :) biz müzikten bahsedelim derken ilişki boyutlarını arttırmak istiyenlere karşı koymalıyız di mi ama :) neyse ferhat kendini korumayı bilir zaten ama bizim de tetikte olmamız lazım noolur noolmaz :p IF'de görüşürüz az sonra.

heyooo!

ben de geldim sonunda! ve bir green elemanı olmaktan dolayı da gururum okşandı. bendeniz bu grubun solistiyim ve okuduklarımdan dolayı özellikle de dorothy'nin yazdıklarından dolayı acaayyip mutlu oldum. bunları duymak gerçekten de güzeldi.

grup günden güne iyiye gidiyor ama galiba benim son haftalardaki geçmek bilmez öksürüklerimin bir nebze de olsa negatif etki yarattığını kabul etmeliyim. her neyse canım bir gün mutlaka iyi olacağım ve o günü ben de iple çekiyorum.

web sitemizin test yayınından sanırım bu hafta sonu kurtulacağını ve bunun da sevgili FERHAT (baba) ŞAHİN tarafından gerçekleştirileceğini müjdeleyip herkesten olumlu ya da olumsuz her türlü yorumu duymayı temenni ederek hoşçakalın diyorum... ehehhehehe!

bu kadar da resmi olunmaz ki canım! e naapalım biz yaşlı insanlarız, olur o kadar!

neyse abi satisfaction geyiği bi yana trustynin dediği gibi bildiğinizi yapın iyi yapıyosunuz çünkü :)
batu geçmiş olsun dielim bu arada,sen bizi hasta halinlede çosturuyosun...green dinlerken gerçekten eğleniyorum ben...bu arada yeni parçalar süper olmuş elinize ağzınıza sağlık...

green elemanları arkadaşlar bu hafta bi ev çalışması yapsak mı ne!
benimlen bir irtibat ediniz. tercihen mail yoluyla, çünkü malum bu gün işte ilk günüm ve artık her dakka telefonnan meşgul olamıyorum.

sevgili arkadaşlar inşallah bu hafta ki performanslarımızda daha sağlıklı bir batuhan izleyecek ve daha moralli bir green dinleyeceksiniz bu da böyle işte.

bu cuma gölgeye gelemiorm abi kusura bakmayın...satisfaction die baarcak bi herif olmıycak bu hafta...ama kalbim sizle ;)en yakın zamanda tekrar görüşmek dileğiyle...

batucum, sen artık bir işli olarak bize şöle şekilli bi yemek ısmarlamadıkça unut ev çalışmasını falan :) yarın akşamınan bi IF'leriz açılırız abicim :)

levocanım benim,

sen beni ne zannettin bakiim e tabiyykin de bişiyler düşünüyorum herhal!
amma ne zeman olabilitesi yükselir bilmiyorum. amma velakin haber vereceğimdir nasılsa!

akşama görüşenzi...

green üyelerine duyrulur!!! noldu sizin şu site. hala hiç bişi yazamıyorum. ama olmaz ki böle. yavaştan alıyosunuz işi. sahnede gördüğümüz performansı diğer alanlarda da görmek istiyoruz :)

sabır

aslında cevap yazmayacaktım, çünkü forumumuza bizden (green) başka pek yazan yok ve sadece listede kalsın diye yazıyormuşuz gibi bir hava var. neyse bu hava sitemiz açılınca bitecek zaten, zira sitemizde bir forum olacak.

evet konuya da gelmiş oldum: haklısınız geciktik biraz, ama site süper olsun derdindeyim. çok az kaldı arkadaşlar, pazartesi yayında olacaz (inşallah). bir takım buglar olabilir, zamanla onlarda düzeltilecek. hazır bir script yerine "green script" yazdığımdan iş biraz uzadı. her modül tek tek "green" için yazılıyor, yoksa şimdiye kadar 3 site çıkmıştı ;)

özür diler saygılar sunarım, bugün de ölmezsem gece görüşürüz mekanda...

siteyi bekliyoruz abi,ayrıca bu gecede çok iyiydiniz gelemiycem dedim ama herşeyimi bırakıpğ yine sizi dinlemeye geldim etliğe yürümek pahasına...
biraz kalabalık bi gündü ama yinede eğlendim...
saygılarımı sunarım...

Geri