Peavey 6505 Mini Head

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda DaggerStroke tarafından 4 Mart 2015 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

6505MH artık yavaş yavaş piyasaya giriş yapmaya hazırlanıyor. 499 Dolarlık fiyatı ve barındırdığı özellikleri dolayısı ile bayaa bir popüler olucak gibi. Ayrı bir konusu olması iyi olur...

Sweetwater Çıkış Tanıtımı;

Özellikleri ;
    • Clean/Crunch ve Lead olmak üzere 2 Kanal
    • 3 x 12AX7/ECC83 Preamp, 2 x EL84 Power Amp olmak üzere toplam 5 lamba
    • Built-in Attenuator ile 20W, 5W veya 1W olarak çalışabilme.
    • Microphone-Simulated Direct Out (MSDI) ile kabine gerek kalmadan miksere veya powered speakerlara girebilme
    • USB Output sayesinde USB kablo ile ek bir ses kartı veya interface'e gerek olmadan direk PC'ye bağlanılarak kayıt imkanı tanıması
    • Tube Status Indication göstergeleri ile lambaların düzgün şekilde çalışıp çalışmadığını görebilme
    • 16 Ohm - 8 Ohm Kabin empedansı
    • Dummy Load
    • Send - Return
    • Footswitch

2. Çok güzel ama bize 1000 dolara gelir :D

Mustafa İLKER ve tunckk bunu beğendi.
  3. Valla zaten 499 dolar olsa elimdekileri satıp şimdi alayım hemen ama aynen bize kitlerler yine :)

4. Değer ama düşük wattlı versiyonu hemde 1 watta düşürülebilme özelliği. Bu klasmandaki amfilere baya güçlü bir rakip olacak.

5. Yani hocam örneğin mesa mini recto ile baya fiyat farkı var benim gibi bütçesi olmayanlar direkt dalar buna.

6. Valla Ironball krallığı düşüyor :)

tunckk bunu beğendi.
  7. Peavey'den bizim gibi Arap Faiklere kıyak olmuş :)

patlakkulak ve tunckk bunu beğendi.
  8. Bence gelmiş geçmiş en iyi ev amfisi olabilir. Orange Jim Root amfi almamı bekletecek kadar iyi bir amfi olabilir...

9. Sweetwater dan daha once alisveris yapaniniz var mi aranizda?
    vergilendirme olaylari va thomann la ayni midir? Paketlemesi saglam midir? Iyi bir site oldugunu biliyorum ama daha once hic alisveris yapmadım bu siteden. Odeme islemleri hakkinda da bilgim yok dolayisiyla.

10. Ampli dediğin şeyin bir ihtişamı olur arkadaş. Bu ne böyle, afedersiniz, çük kadar! :D

4x12 ile yan yana gelince Shaquielle O'Neal ve sevgilisi gibi durmuş :unsure:

berdin123, Rat_Dog, antbalci ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  11. Hazirana kalmadan Guitar Center'a düşse de valveking micro head yerine bunu alsam.

12. Lambalı deyince kafa kadar da transformatör olmalı, de mi ama :D:D

programci_84 bunu beğendi.
  13. E tabi :D Ben keyfimden mi 10W ampli projesinde 150W trafo kullandım :D

hackeiommi bunu beğendi.
  14. Hocam neden sweetwater degil de guitar center?

15. Tondan ziyade görsel olarak işçiliğine takıldım, Ashton amfilere benzemiş. :)

blackfriday666 ve antbalci bunu beğendi.
  16. Gift Card kullanarak aldıracağım çünkü:) Haziran veya temmuzda dönen var.

17. Ben de sweetwaterla ilgili bi sikinti var sandim :D

18. Kargosu daha pahalı tutacak, vergiside %20. Dolar olmuş 2.57...

19. sweetwaterla gc ın kargolama masrafı arasında ne gibi bir fark var? thomann ın 30 euro olduğunu biliyorum sadece :)

20. 80-100 dolares civarı olur herhalde

Bu Sayfayı Paylaş