Peavey 6505 Mini Head

Bu gain olayında kaydın etkisi çok büyük. Aslında tor tor dinlediğimiz sert grupların genelde mixten önceki tonu zannedildiği kadar yüksek gainli olmuyor. Davul , bas , miksaj girince işin içine kulağa daha sert geliyor.

Konunun ilk sayflaranda millet dolar 2,57 diye yakınmış. şuan 2,57 olsa herkes göbek atar :D . Şaka bir yana ciddi ciddi kafaya taktım bu amfiyi fakat aşırı pahalı benim için. 2. elleri piyasaya düşünce bakarız :D

Ne zaman yerli metal grup dinlemeye gitsem çamur gibi tonlar duyuyorum. Gaini köklüyorlar malesef.

Bu konuda da size katılıyorum. Pentagramın parçalarını sevmem rağmen ton yüzünden dinleyemiyorum. Megadeth'in 90lardaki demo kayıtlarına benziyor ton...

MSDI çıkışı tam anlamıyla çöpmüş, hiç koymasalarmış daha iyiymiş. Birde bazı kullanıcıların ürünü problemli olarak gelmiş, değitşirmek zorunda kalmışlar...

Bunlar haricinde ton ve kullanım kolalığı bakımından bi sıkıntısı gözükmyüyor. Hökümet eyiye gettiği için eski cazibesi bence kalmadı. Daha gelişmiş ülkelerdeki müzisyenlerler için gayet güzel bi seçim olabilir...

Ampli satışta abi, Peavey ile ilgili değil bu durum, Türkiye' de alan yok henüz bildiğimiz.
Haklısın da Türkiye`de bunları satan da yok ki @izzzyy kardesim haliyle alan da yok veya sınırlı. Do-Re Mark V satmaktan fırsat bulsa getirirdi belki ama olmadı (hep bu Petrucci juniorlar). Vallahi getirseler ben ciddi ciddi düşünürdüm hoş sonra gene şeytan kanıma girer 6534+ alırdım ya neyse...

5150 bariz farkli sanki digerlerine göre. 6505ler dogal olarak birbirine daha yakin. Ama bence 3 amfi de gayet guzel tinliyor. Mh goz dolduruyor.

Bu herifi çok severim ilk zamanlarını falan bilirim ama bu kadar down tuning demomu olur allasen...sonda yorum yapmış biraz dialing ile birbirinin tonları alınır diye bide utanmadan...benim için hiç fikir vermiyor hepsi aynı bu kadar gevşetirsen...yandaki prs archon demosunu üstüne koy hatta...

Geri