Fil Hardcase/pedalboard

Hangi ölçüdeki pedal çantasını tercih ederdiniz? (Birden çok seçenek seçilebilir)

• Toplam oy veren
    80
çok kullanışlı bir sistem olmuş tebrik ederim fakat bu sistemi içermeyen standart boardlarla arasındaki fiyat farkı çok fazla değil mi?
Bu mesajı görmemişim. Evet fiyat farkı var, ancak imalat için harcanan zaman, ilave malzeme maliyeti ve en önemlisi ortaya çıkan ürünün kendisi inanın bu fiyat farkını mecbur kılıyor.

Ben mi göremedim bilmiyorum ama o kadar güzel bir logonuz varken niye daha büyük/dikkat çekici bir yerlere/boyutlarda kullanmıyorsunuz?
Pedaltrain'de mesela beni en çok çeken şeylerden biri adamların logosu (kaldı ki sizin logonuz daha güzel)

Ben görememiş olabilirim, o durumda bu mesajı atlayınız lütfen. Ellerinize sağlık.

şundan almak için pedal dizesim geldi. havalı havalı gezerim.

küçük amfiler için case de yapılabilir bence. (ironball, minirec vs). yurtdışı fiyatlar uçuk.

Dosyalar

• IMG_3237.JPG
    IMG_3237.JPG
    117.4 KB · Gösterim: 415
Bizim pedalboardlardan ufak kesitler. Üstteki daha çok pedal olan Emre'nin boardu. Bende şu an sadece wireless, volume pedalı ve FlyRig RK5 var.

Boarddan da içindekilerden de acaip memnunuz. Bir tanıtım videosu da çektik, onu da montajlayıp yayınlayacağım. Benim şu an çok yer problemim olmadığı için üst üste vidalamadım, Emre'de daha çok pedal olduğu için kilitleri üst üste vidaladı. Böyle sağlam bir çanta için çok hafif, ayrıca kilit sistemi de çok başarılı. Ellerinize sağlık ve böylesine süper bir board için tebrikler sayın @antbalci diyorum :)

Üstte bir arkadaş da bahsetmiş insanetr. Delikli bir model olmalı. Üstten bakınca kablolar çok karışık ve kötü gözüküyor. Yani bahsettiğim her şey üstte olsun power supply vs ama kablolar aşağıdan da geçebilsin. Kişiye özel üretim değil hatta direkt üretin daha çok satacaktır. Diğerlerini geçer belki o yüzden üretmiyosunuz :D

Merhaba arkadaşlar.
Yakında satışa sunacağımız yeni ürün videomuzu ilk kez buradan paylaşıyorum

Fil Pedalbboard basitçe üst kapağı ayrılabilen ve pedalların çanta içerisinden çıkarılmadan kullanılabildiği bir pedal taşıma çantasıdır.
8 Farklı ölçüde üretilmektedir. Bunlar;

16 cm x 35 cm (Kod 1635) ağırlık, 0.5 kg
27 cm x 33 cm (Kod 2733) ağırlık,0.7 kg
32 cm x 50 cm (Kod 3250) ağırlık,1.5 kg
32 cm x 60 cm (Kod3260) ağırlık,1.8 kg
32 cm x 70 cm (Kod 3270) ağırlık,2.4 kg
32 cm x 80 cm (Kod 3280) ağırlık,2.5 kg

Çanta yükseklikleri 8 cm'dir. Üst kapak viyol sünger kaplıdır. Yumurta kabı şeklinde bu sünger tabakası hemen hemen tüm pedalların üzerine makul bir yük uygulayarak pedalların taşıma sırasında yerlerinde kalmalarına yardımcı olur.

Alt kapak 5 mm kalınlığında siyah oto döşeme halısı ile kaplıdır. Bu sayede tabanları velcro (cırtbant) ile kaplanan pedallar yüzeye tutunabilir.
Çantanın yan çeperleri 5mm kalınlığında siyah eva ile kaplıdır. Eva, düşük yoğunluklu kauçuk benzeri bir malzemedir. Böylece yanlardan glmesi muhtemel darbelere karşı pedallarınız korunmuş olur.
Ayrıca,

32 cm x70 cm ve (Kod 3270 MT, 3270 ST)
32 cm x 80 cm (Kod 3280 MT)

ebatlı çantaların üst kapağı ayrılmayan, standart menteşeli, 12 cm yüksekliğinde, teker ve çekçek mekanizmalı versiyonları da mevcuttur. Bu çantaları pedalboard olarak kullanamak şiçin uygun değildir. Kapakları ayrılmaz. Eekipman taşımak içindir.

Alüminyum çantaların yüzeylerinde farklı malzemeler kullanılmaktadır. Siyah renkli olanlar, 3mm MDF üzerine preslenmiş melamin levhadan oluşur.
Alüminyum renkli olanlar ise 3 mm MDF üzerine preslenmiş 2mm kalınlığında alüminyum sacdan oluşur.

Melamin hafiftir.Çizilmeye karşı dayanıklı, darbelere karşı ise az dayanıklıdır.
Alüminyum yüzey ise nispten ağır, çizilmeye karşı az dayanıklı fakat darbelere karşı çok dayanıklıdır.

Taşıma çantalarının genel problemi ağırlıktır. Fakat Fil alüminyum çantalar, aynı ölçülerdeki bir "flight case" tipi çantanın 1/3 ağırlığındadır. Eğer sık sık ekipman taşımanız gerekiyorsa sizi yükten kurtarır.

Fil alüminyum çantalar mümkün olan en hafif ürünü ortaya koymayı hedeflediği için, ne yazık ki ağır hizmet tipi çanta sınıfına girmezler. Bunun anlamı şudur: Uçak veya kara yolu kargosunda çalışan gaddar kargo elemanlarının çanta ve paketleri sırf zevk aldıkları için sağa sola fırlattıkları bilinen bir gerçektir. Çoğu çanta gibi Fil Alüminyum Çanta da bu tip bir muameleden sağ çıkamayabilir. Bunun garantisi verilemez, ve verilmemektedir. Ancak çanta hasar görse de içindeki ekipmanınız yine de zarar görmez.

Ürünleri kredi kartına taksit imkanı ile satın alabileceğiniz online satış sitesi linkleri:

Fil Çanta - Pedal Çantaları
MyDukkan.com :: Fil

48793 eklentisini görüntüle 48794 eklentisini görüntüle 48795 eklentisini görüntüle 48796 eklentisini görüntüle 48797 eklentisini görüntüle 48798 eklentisini görüntüle 48799 eklentisini görüntüle 48800 eklentisini görüntüle 48801 eklentisini görüntüle 48802 eklentisini görüntüle 48803 eklentisini görüntüle 48804 eklentisini görüntüle

Merhaba arkadaşlar.
Yakında satışa sunacağımız yeni ürün videomuzu ilk kez buradan paylaşıyorum

Fil Pedalbboard basitçe üst kapağı ayrılabilen ve pedalların çanta içerisinden çıkarılmadan kullanılabildiği bir pedal taşıma çantasıdır.
8 Farklı ölçüde üretilmektedir. Bunlar;

16 cm x 35 cm (Kod 1635) ağırlık, 0.5 kg
27 cm x 33 cm (Kod 2733) ağırlık,0.7 kg
32 cm x 50 cm (Kod 3250) ağırlık,1.5 kg
32 cm x 60 cm (Kod3260) ağırlık,1.8 kg
32 cm x 70 cm (Kod 3270) ağırlık,2.4 kg
32 cm x 80 cm (Kod 3280) ağırlık,2.5 kg

Çanta yükseklikleri 8 cm'dir. Üst kapak viyol sünger kaplıdır. Yumurta kabı şeklinde bu sünger tabakası hemen hemen tüm pedalların üzerine makul bir yük uygulayarak pedalların taşıma sırasında yerlerinde kalmalarına yardımcı olur.

Alt kapak 5 mm kalınlığında siyah oto döşeme halısı ile kaplıdır. Bu sayede tabanları velcro (cırtbant) ile kaplanan pedallar yüzeye tutunabilir.
Çantanın yan çeperleri 5mm kalınlığında siyah eva ile kaplıdır. Eva, düşük yoğunluklu kauçuk benzeri bir malzemedir. Böylece yanlardan glmesi muhtemel darbelere karşı pedallarınız korunmuş olur.
Ayrıca,

32 cm x70 cm ve (Kod 3270 MT, 3270 ST)
32 cm x 80 cm (Kod 3280 MT)

ebatlı çantaların üst kapağı ayrılmayan, standart menteşeli, 12 cm yüksekliğinde, teker ve çekçek mekanizmalı versiyonları da mevcuttur. Bu çantaları pedalboard olarak kullanamak şiçin uygun değildir. Kapakları ayrılmaz. Eekipman taşımak içindir.

Alüminyum çantaların yüzeylerinde farklı malzemeler kullanılmaktadır. Siyah renkli olanlar, 3mm MDF üzerine preslenmiş melamin levhadan oluşur.
Alüminyum renkli olanlar ise 3 mm MDF üzerine preslenmiş 2mm kalınlığında alüminyum sacdan oluşur.

Melamin hafiftir.Çizilmeye karşı dayanıklı, darbelere karşı ise az dayanıklıdır.
Alüminyum yüzey ise nispten ağır, çizilmeye karşı az dayanıklı fakat darbelere karşı çok dayanıklıdır.

Taşıma çantalarının genel problemi ağırlıktır. Fakat Fil alüminyum çantalar, aynı ölçülerdeki bir "flight case" tipi çantanın 1/3 ağırlığındadır. Eğer sık sık ekipman taşımanız gerekiyorsa sizi yükten kurtarır.

Fil alüminyum çantalar mümkün olan en hafif ürünü ortaya koymayı hedeflediği için, ne yazık ki ağır hizmet tipi çanta sınıfına girmezler. Bunun anlamı şudur: Uçak veya kara yolu kargosunda çalışan gaddar kargo elemanlarının çanta ve paketleri sırf zevk aldıkları için sağa sola fırlattıkları bilinen bir gerçektir. Çoğu çanta gibi Fil Alüminyum Çanta da bu tip bir muameleden sağ çıkamayabilir. Bunun garantisi verilemez, ve verilmemektedir. Ancak çanta hasar görse de içindeki ekipmanınız yine de zarar görmez.

Ürünleri kredi kartına taksit imkanı ile satın alabileceğiniz online satış sitesi linkleri:

Fil Çanta - Pedal Çantaları
MyDukkan.com :: Fil

48793 eklentisini görüntüle 48794 eklentisini görüntüle 48795 eklentisini görüntüle 48796 eklentisini görüntüle 48797 eklentisini görüntüle 48798 eklentisini görüntüle 48799 eklentisini görüntüle 48800 eklentisini görüntüle 48801 eklentisini görüntüle 48802 eklentisini görüntüle 48803 eklentisini görüntüle 48804 eklentisini görüntüle

Geri