Frapan ( alternatif rock )-İstanbul

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda mmkeskin tarafından 23 Eylül 2006 tarihinde açılan konu

1. 2 aydır her çarşamba saat 23.00 te ekşi limonda kendini gösteren daha önce cumaları taksim, gitar cafe ve taksim aziza da sahne alan grup fix programına ekşi limonda devam etmekte :)

demo için : www.myspace.com/frapan
    www.myspace.com/frapan
    www.myspace.com/frapan

repertuar : Pearl Jam, Arctic Monkeys, Muse, Nirvana, Duman, Placebo, Red hot chili peppers, HIM, Cake, Blur, 3 Doors Down, The cure, Strokes, Eagle eye cherry, The white stripes, clash, Franz Ferdinand, Jet, Elvis presley, razorlight, Tonic, lenny kravitz ... Ve dahasııı :)

Grup :
    Samet Evci ( Vokal )
    Mete Keskin ( Gitar )
    Orkut Atalay ( Bas )
    Ata Erdem Şimşek ( Davul )

YORUMLARINIZI BEKLIYORUZ ARKADASLAR !!! :)

2. arkadaşlar başarılar:D foruma yazı gelmemesi başlarda sinir bozucu bişeydir tekrar başarılar...

3. teşekkürler ondan daha önemli işlerde var burası interaktif ortam gerçek deil napalım :)

4. walla yine de bazen açtığımda bnm grubumla ilgili yeni yazılar göremeyince üzülüyorum:D

5. sahnede kendimizi gösteriyoruz bara gelenler bunu görüyorlar zaten :)

6. abi:( ama ama ben bayanım hehe neyse bizede bigün yolumuzu düşürüp dinlemek düşer o zaman FİX dinlemeye de bekleriz

7. tabiiki bkeleriz :) ne demek efendim FİX bekleriz hemde :)

8. eveeeet

9. Geçen radyo eksende reklamlarını duydum ve ekşi limona gittim gerçekten başarılı bi grup tebrikler arkadaşlar

10. teşekkürler : :D

11. Her çarşamba 24.00 te çıkıyoruz arkadaşlar ekşi limonda

12. 15 Ekim Pazar saat 22.30 da KADIKOY BUDDHA BARDAYIZ bekleriz

13. Erik

Erik

21
    0
    300
    Arkadaşlar bu Çarşamba (18/10/06) ekşi limonda çalmaycagız bilgilerinize....

14. Erik

Erik

21
    0
    300
    Arkadaşlar ekşi limonda bu perşembe 26/10/2006 sahne alacagız bilgilerinize...

15. Erik

Erik

21
    0
    300
    (Biraz gec olsa da 8) )

Arkadaşlar bu akşam ekşi limondayız herkesi beklerizz...

16. TEKRAR ÇARŞAMBALARA DÖNDÜK ARKADASLAR...
    HER ÇARŞAMBA TAKSİM , EKŞİ LİMONDAYIZZ !!!
    BEKLİYORUZZ!!! ÇARŞAMBA EGLENMEK İSTEYENLER BURAYAAA :)

17. Erik

Erik

21
    0
    300
    :cigara Hooop :zipla hop hadi bakalım,tekrar carsambaları ekşideyiz bekleriz...:metalhead

18. Dun tekrar dinledim bu grubu ve gercekten pop rock-alternatif-grunge müziği hakkını vererek yaptıklarını ve de gercekten cok temiz caldıklarını bir daha farkettim.Eger boyle giderseniz onunuz acık olacak işallah,ilerde sizden iyi bişeyler cıkacagını tahmin edebiliyorum simdiden..(OLACAK OLACAK :lol: )
    Bu arada ekşi limona tekrar carsamba gunleri hareket getirdiniz ve eminim ki hep boyle devam edeceksiniz.Başarılar ve tebrikler kardeşler...
    Bundan sonra her carsamba frapanlayız :metal

19. eyvallah kardeşim :metalhead hep beraber :D

Bu Sayfayı Paylaş