Frapan ( alternatif rock )-İstanbul

2 aydır her çarşamba saat 23.00 te ekşi limonda kendini gösteren daha önce cumaları taksim, gitar cafe ve taksim aziza da sahne alan grup fix programına ekşi limonda devam etmekte :)

demo için : www.myspace.com/frapan
www.myspace.com/frapan
www.myspace.com/frapan

repertuar : Pearl Jam, Arctic Monkeys, Muse, Nirvana, Duman, Placebo, Red hot chili peppers, HIM, Cake, Blur, 3 Doors Down, The cure, Strokes, Eagle eye cherry, The white stripes, clash, Franz Ferdinand, Jet, Elvis presley, razorlight, Tonic, lenny kravitz ... Ve dahasııı :)

Grup :
Samet Evci ( Vokal )
Mete Keskin ( Gitar )
Orkut Atalay ( Bas )
Ata Erdem Şimşek ( Davul )

YORUMLARINIZI BEKLIYORUZ ARKADASLAR !!! :)

Geçen radyo eksende reklamlarını duydum ve ekşi limona gittim gerçekten başarılı bi grup tebrikler arkadaşlar

TEKRAR ÇARŞAMBALARA DÖNDÜK ARKADASLAR...
HER ÇARŞAMBA TAKSİM , EKŞİ LİMONDAYIZZ !!!
BEKLİYORUZZ!!! ÇARŞAMBA EGLENMEK İSTEYENLER BURAYAAA :)

Dun tekrar dinledim bu grubu ve gercekten pop rock-alternatif-grunge müziği hakkını vererek yaptıklarını ve de gercekten cok temiz caldıklarını bir daha farkettim.Eger boyle giderseniz onunuz acık olacak işallah,ilerde sizden iyi bişeyler cıkacagını tahmin edebiliyorum simdiden..(OLACAK OLACAK :LOL: )
Bu arada ekşi limona tekrar carsamba gunleri hareket getirdiniz ve eminim ki hep boyle devam edeceksiniz.Başarılar ve tebrikler kardeşler...
Bundan sonra her carsamba frapanlayız :metal

Geri