Enstrüman Öğren - Online Müzik Eğitim Platformu

#1
Müzik hakkında bir blog yazısı okurken, yazan kişiyi merak edip sitesine girdiğimde yapmaya başladığı bir projeyi keşfetmiş oldum ve bu güzel projeyi sizlerle paylaşmak istedim.

Enstrüman Öğren - Online Müzik Eğitim PlatformuEnstrüman Öğren

Malumunuz müzik konusunda internet bir derya-deniz. Ancak İngilizce-İspanyolca kaynaklar bu derya-denizin çok büyük bir bölümünü oluşturmakta. Günümüzde en azından ingilizcenin öğrenilmesi zorunlu bir dil olması garipsenemeyecek bir konu, ama illa ki herkes ingilizce bilecek/öğrenecek diye bir durum yok ülkemizde. Durum böyle olunca, müzik konusunda Türkçe kaynak bulmak da zorlaşıyor. Bahsettiğim proje ise, daha yapım-geliştirme aşamasında fakat çok güzel bir içeriğe sahip olacağına inanıyorum. İçerisinde "gitar-bas gitar- teori & armoni" gibi dersler konulmaya başlanmış, zamanla da sitenin büyüyeceğini düşünüyorum. Özellikle böyle bir sitenin, ders alma durumu olmayan, armoni & teori dersleri alamayan ama öğrenmek isteyen, kısacası kendi başına bir şeyler yapmak isteyen herkese yararı dokunacağını düşündüm. Bundan dolayı da paylaşmak istedim.


NOT : Projeyi yapan şahsı tanımıyorum. Bunu belirtme sebebim, ne zaman ki burada bir proje, bir etkinlik anlatılsa-paylaşılsa; "reklam mı yapılıyor" imasında bulunan cevaplarla karşılaşıyoruz. Bundan dolayı böyle bir not yazmak istedim.
 
Son düzenleme:

Üst