Enstrüman Öğren - Online Müzik Eğitim Platformu

'Forum Meydanı' forumunda Can Temtek tarafından 11 Mart 2015 tarihinde açılan konu

 1. Müzik hakkında bir blog yazısı okurken, yazan kişiyi merak edip sitesine girdiğimde yapmaya başladığı bir projeyi keşfetmiş oldum ve bu güzel projeyi sizlerle paylaşmak istedim.

  Enstrüman Öğren - Online Müzik Eğitim PlatformuEnstrüman Öğren

  Malumunuz müzik konusunda internet bir derya-deniz. Ancak İngilizce-İspanyolca kaynaklar bu derya-denizin çok büyük bir bölümünü oluşturmakta. Günümüzde en azından ingilizcenin öğrenilmesi zorunlu bir dil olması garipsenemeyecek bir konu, ama illa ki herkes ingilizce bilecek/öğrenecek diye bir durum yok ülkemizde. Durum böyle olunca, müzik konusunda Türkçe kaynak bulmak da zorlaşıyor. Bahsettiğim proje ise, daha yapım-geliştirme aşamasında fakat çok güzel bir içeriğe sahip olacağına inanıyorum. İçerisinde "gitar-bas gitar- teori & armoni" gibi dersler konulmaya başlanmış, zamanla da sitenin büyüyeceğini düşünüyorum. Özellikle böyle bir sitenin, ders alma durumu olmayan, armoni & teori dersleri alamayan ama öğrenmek isteyen, kısacası kendi başına bir şeyler yapmak isteyen herkese yararı dokunacağını düşündüm. Bundan dolayı da paylaşmak istedim.


  NOT : Projeyi yapan şahsı tanımıyorum. Bunu belirtme sebebim, ne zaman ki burada bir proje, bir etkinlik anlatılsa-paylaşılsa; "reklam mı yapılıyor" imasında bulunan cevaplarla karşılaşıyoruz. Bundan dolayı böyle bir not yazmak istedim.
   
  Son düzenleme: 11 Mart 2015
 2. Birde ek olarak Bilal Karaman'ın Gitar Akademisi adında bir sitesi var.Oraya da göz gezdirmekte fayda var :)
   
 3. süper... armoni bölümünü takip edicem
   
 4. Korgün bunu beğendi.
 5. Calmayi bilmediğimden değil ama turkrockta gordugum en guzel konu basligi bu sanirim. Goz atilmasi herkes icin cok yararli. Tesekkurler @Can Temtek
   
 6. Ben teşekkür ederim, umarım o site de gelişir. Ben dahil bir çok kişinin buna ihtiyacı var çünkü.
   
  hayyel bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş